1:2
0:4
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:9
29. Andrea Žižková - 2. Eva Křtěnová, 11. Lucie Baldreichová, 13. Lucie Baldreichová, 34. Lucie Baldreichová, 35. Andrea Břeská, 44. Denisa Bubeníková, 47. Eva Křtěnová, 48. Lucie Baldreichová, 57. Aneta Salehová; rozhodčí: Martin Štrunc - Jakub Mikolášek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková 23 - Michaela Galušková 8; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:4;
Komentář domácích Vokáč Jan (Asistent trenéra):
V první řadě jsme rádi, že se utkání mohlo vůbec odehrát. Bohužel jsme celý zápas odehráli velice ustrašeně a s velkým respektem k soupeři. Výsledek mohl být přesto lepší. Děkujeme hráčkám a soupeři za zápas.
Komentář hostů Neuman Ondřej (Trenér):
"Hrajeme co to jde! Dokud máme s kým a proti komu, chceme, aby naše mladé hráčky sbíraly zkušenosti a udržely si motivaci, že jejich tréninky a rozvoj jsou smysluplné. Dnes jsme byly hodně nejistí v osobních soubojích a trochu naivní v některých rozhodnutích - tím jsme se připravili o více výhod, šancí a logicky i gólů. Přesto jsme spokojeni, naladěni a zítra bojujeme dále!"
60:00
Střely ve 3. části: 3:11
60:00
56:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Aneta Salehová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (1:9).
47:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #7 Aneta Salehová (1:8).
46:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #90 Sabina Siňorová (1:7).
43:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #37 Barbora Chmelařová (1:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:11
40:00
34:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #25 Lucie Baldreichová (1:5).
33:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #48 Andrea Břeská (1:4).
28:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Andrea Žižková, asistoval #36 Michaela Čížková (1:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:10
20:00
17:47
Vyloučen hráč #81 Natálie Šindelářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
17:47
I Chodov si v první třetině vyzkouší přesilovou hru.
12:04
10:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová bez asistence (0:2).
08:15
Binědová ze střčední vzdálenosti nastřeluje břevno!
06:25
Vyloučen hráč #6 Kristina Venerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
06:25
Domácí si vyzkuší první přesilovou hru v zápase.
04:18
A vzápětí další střela, s tou a i s následnou dorážkou Bubeníkové si poradila Votýpková
03:49
Křtěnová opět střílí, tentokrát ale trefila pouze svoji spoluhráčku, která clonila před domácí brankou
03:04
Další střelu hostů vyráží Votýpková
02:13
Pokus Lendelové letěl vedle chodovské branky
01:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #77 Denisa Bubeníková (0:1).
01:15
Hned první akce hostů končí brankou. Křtěnová natáhla za půlkou ke střele a trefuje se přesně k levé tyči domácí branky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Štrunc a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michaela Galušková; hráči v poli: Tereza Míková, Nicol Drábková, Andrea Břeská, Aneta Salehová, Lucie Baldreichová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Andrea Žižková, Victoria Binědová, Kristýna Krutinová, Andrea Marková, Natálie Šindelářová