2:0
3:0
- : -

Tatran Střešovice - Panthers Praha 8:0
6. Radka Korbelářová, 8. Karolína Stůjová, 20. Karolína Stůjová, 25. Simona Korbelářová, 29. Michaela Mechlová, 50. Karolína Stůjová, 51. Barbora Lovíšková, 60. Lucie Bicková; rozhodčí: David Hertz - Šimon Kořínek; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Veronika Novotná 9 - Kateřina Macounová 36; po třetinách: 3:0, 2:0, 3:0;
Komentář domácích Michálek Marek (Trenér):
Děkujeme soupeři, že i přes problémy se sestavou přijel a zápas mohl proběhnout. Diktovali jsme tempo utkání, paradoxně nejvíc nebezpeční  jsme byli v oslabení a pak v  posledních deseti minutách, což je dobře s ohledem na to, že naše hráčky zítra čekají ať už extraliga nebo zápas juniorek proti Chodovu. Soupeř zaslouží pochvalu za obětaost a snahu po celé utkání a nedal naší brankářce nulu rozhodně zadarmo. Díky za utkání
Komentář hostů Jenšík Lukáš (Trenér):
Dnes mě překvapila milá slečna u časomíry. V dnešním utkání byl soupeř jednoznačně lepší, což jsme samozřejmně čekali, i když jsme přijeli bez pár hráček, které jsou v karanténě, tak můžu ostatní holky pochválit za bojovný výkon po celý zápas. Děkuji soupeřům za ferový zápas a doufáme, že zítra získáme tři body.
60:00
Domácí princezny si připisují po výborném výkonu tři body do tabulky a zítra je čeká Chodov!!!
60:00
Střely ve 3. části: 17:4
60:00
59:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #39 Lucie Bicková, asistoval #77 Adéla Bořilová (8:0).
59:58
Bicková si umí načasovat střelu.
58:51
Mechlová na stavbě opět míchá beton.
55:47
Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
55:47
Mechlová poslala k zemi protihráčku a míří na trestnou lavičku.
54:43
Novotná zase není tak špatná, jako si všichni myslí a předvádí docela uspokojující zákrok :D
53:58
Macourová tam skočila jako lev!!!!!
53:00
Intenzivní útok Panterek se však zasekl u užasného bloku Bořilové.
50:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #8 Lucie Vernerová (7:0).
50:31
Lovíšková dělovkou prostřeluje a navyšuje stav utkání.
49:02
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #51 Radka Korbelářová (6:0).
49:02
Kájá Stůjová kompletuje hattrick v dnešním zápase.
49:02
Promluva do duší trenéra Michálka zabralo!!
46:16
Stůjová má na zádech zřejmně třetí očko.
45:15
Matějková předvádí levá, pravá pojď sem, kam jdeš.
44:12
Tatran míchá beton a čeká až se domíchá a stuhne.
43:51
Chybí princeznám přesnost.
42:54
Formánková nezkrotila tu svojí kejcu
42:34
Vyloučen hráč #10 Kateřina Formánková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
40:02
Hostující hráčka s číslem 64 dnes slaví osmnácté narozeniny, tak ať jí to střílí a bumbá.
35:23
Vyloučen hráč #55 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
35:23
Viková dostává zbytečné vyloučení.
34:04
Hráčky mi tady padají k nohám.
32:40
Bicková asi chtěla zaflexit, že umí bránit, tak to poslala volné hračce domácí, ale pak ukázala svou doménu a vše hasíííí.
31:38
Simča K. se po isntrukcích trenéra usmála na golmanku :)
30:35
První střelu Panterek slečna 007 chytáá.
28:18
Tatran střílí více gólu v oslabení než při klasičce pět na pět.
28:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová bez asistence (5:0).
28:17
Mechlová si prošla přes osekání až před branku a krasně nad nožku golmanky navyšuje skóre.
27:49
Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
26:51
Mechlová si ukázkově kryje balónek.
25:29
Vlčková si osedlala vlastní golmanku jako Váňa svého hřebce.
24:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová bez asistence (4:0).
24:12
Simča zahchraňuje Ráďu a přidává v oslabení už čtvrtou branku.
23:24
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #51 Radka Korbelářová.
23:24
Raďa Korbelářová smolně trefuje tyčku. je to mrzuté :(
23:08
Vyloučen hráč #92 Tereza Tkadlecová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
19:33
První třetina je zatím hodně jednoznačná pro domácí princezny.
17:21
Mechlová je zabijačka ale.
16:00
Fialová si takticky došla pro faul :D
14:16
Lovíšková to za bránou míchá jako beton v míchačce.
12:26
Tatranky šance v přesilovce nedokázaly proměnit
11:27
Novotná to čape.
10:26
Vyloučen hráč #64 Eliška Tázlerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:26
Tázlerová to je ale agresivní kriminálkník.
09:40
Bláža to je silná zeď na manťáku.
08:54
Panterky zatím pouze hledají recept na domácí krásky.
07:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #94 Michaela Mechlová (2:0).
07:29
Mechlová a Stůjová to je dokonalá symbióza.
06:52
Výborný návrat Simčiiii Korbeláááářové
06:06
Bořilová fikaně přelstila soupeře.
05:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #7 Simona Korbelářová (1:0).
05:00
Korbelářová R. se obtočila kolem branky a otevírá skóre utkání.
04:42
Matějková se Šolleovou jsou dvě největší slepice a drbou na střídačce.
03:56
Dámy a pánové Veronika Novotná se dotkla balónku.
03:05
Panthers zatím vůbec nehraje na balónku a jen se snaží odolávat tlaku Tatranek.
02:20
Kulomet Mechlové od půlky končí v bloku.
02:02
Tatran zaměstnává golmanku pentrs.
00:10
Tatran hned od začátku nasadil ostré tempo.
00:01
Úvodní bule pro Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Kateřina Formánková, Lucie Retová, Adéla Vlčková, Agáta Saffertová, Markéta Míchalová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Veronika Novotná; hráči v poli: Michaela Mechlová, Karolína Bláhová, Karolína Stůjová, Simona Korbelářová, Radka Korbelářová
00:00
Přeji Vám krasný večer ze Stodoly, kde se nám utkají domáci supernovy Tatran Střešovice a hostujíci Panthers Praha. Tatranky se zatím nacházejí na krásném šestém místě, jejich soupeřky o tři příčky níže. Čeká nás zajímavé utkání.