1:2
3:2
1:0

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - SK BIVOJ LITVÍNOV 7:6p
6. Adam Lešuk, 14. Adam Lešuk, 33. Daniel Škoula, 47. Adam Lešuk, 51. Adam Lešuk, 58. Daniel Riley, 63. Daniel Riley - 3. Zdeněk Fanta, 14. Martin Marek, 25. Tomáš Kratochvíl, 26. Zdeněk Fanta, 47. Jakub Vitvar, 48. Martin Marek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2 + Matěj Kodl 5:4; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: David Křeček 22 - Oleg Dejnega 35; po třetinách: 2:2, 1:2, 3:2, 1:0;
Komentář domácích Kubert Michal (Trenér):
Ztracený bod, hráli jsme posledních 10minut. Zbytečná laxnost a podcenění nás stíálo bod. Hosté vycítili, že by mohli bodovat tak dotoho šlápli. Přeji jim hodně štěstí do play down. Litvíno je tradiční florbalový klub tak by mne mrzelo kdyby spadli níže. Náš výkon nebyl hodný play off a s tímto výkonem se lehce stydíme a omlouváme všem v hale. Jsem rád, že jsme aspoň zvládli závěr a bereme výhru, která se vždy počítá. Přeji soupeři šťastnou cestu a dobrou noc.
Komentář hostů Zalubil Jakub (Trenér):
Od nás dobré utkání a cenné zkušenosti do těch důležitějších zápasů. Bohužel jsme udělali pár chyb, které domácí zužitkovali. Jeli jsme pro body, máme pouze jeden. Děkujeme za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 2:1
62:26
62:26
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #2 Oldřich Jireček (7:6).
62:26
A je to tam! Duo Adam Lešuk a Daniel Riley dnes opravdu září.
62:11
Výborně David Křeček, úžasně se mu daří držet balónek pryč ze své svatyně!
60:01
Hráči se potí a fanoušci fandí! Opravdu skvělá atmosféra zde v Královodvorské hale. Prodloužení je zahájeno!
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 20:6
60:00
59:47
Vyloučen hráč #66 Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:41
Zápas začíná být opravdu vyhrocený, hraje se opravdu tvrdě!
59:29
Vyloučen hráč #41 Daniel Škvor družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
59:25
Obrovská rána zasáhla Daniela Rileho do zad, může být rád, že se mu nic nestalo. Trestnou lavici však nikdo nenavštíví.
57:08
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #11 Tomáš Vlček (6:6).
57:08
Daniel Riley srovnává stav utkání na 6:6 po střele z první od bočního mantinelu.
56:37
A znovu hrajou oba týmy ve stejném počtu.
52:58
Vyloučen hráč #91 Lukáš Kaprhál družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
52:58
Domácí nehrají oslabení vůbec špatně, dokonce je na ně proveden faul-znovu za sekání. 2 minuty teď uvidíme hru 4 na 4.
51:37
Vyloučen hráč #88 Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 5 minut za hrubost.
51:37
Matěj Kodl teď oslabil svůj tým po zásahu loktem do hlavy. Tento zákrok byl rozhodčími vyhodnocen na 5 minut na trestné lavici.
50:53
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #42 Daniel Riley (5:6).
50:53
Adam Lešuk střílí další gól! Dnes z postele vykročil opravdu tou správnou nohou! Domácím se vyplatila hra v šesti.
48:00
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr teď hraje v šesti bez gólmana! Veliký risk, ale přece jen, žluto-modří nemají co ztratit.
47:46
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
47:46
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #79 Tomáš Skalitz (4:6).
47:46
Domácí uplně přestali hrát! Dostávají další gól a trenér domácích si bere svůj time-out. Druhý gól pro Martina Marka.
46:26
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #14 Jakub Vitvar, asistoval #22 Jaroslav Rybka (4:5).
46:26
Úsměvy domácích teď vyrušila přesná střela Jakuba Vitvara.
46:12
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #11 Tomáš Vlček (4:4).
46:12
Úžasný gól a ještě úžasnější hattrick mladíka Adama Lešuka, čepice létají a na střídačce domácího celku nastává dobrá nálada.
43:00
Do třetí třetiny vlítlo domácí družstvo rychle a tvrdě, vše nasvědčuje blízkému vstřelení vyrovnávajícího gólu.
40:01
Z vhazování tentokrát vyšel vítězně hostující celek.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:13
40:00
38:00
Vyloučen hráč #9 Jakub Zalubil družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
38:00
Téměř ve stejný čas jako minulou třetinu sedí na trestné lavici hráč černo-žlutých, znovu za sekání do soupeřovy hole.
35:00
Brankář domácích David Křeček skvělým zákrokem zneškodnil akci soupeře.
32:56
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #57 Daniel Škoula, asistoval #59 Karel Eichler (3:4).
32:56
Žluto-modrým se podařilo dopinkat míč do branky soupeře.
30:04
Tyč teď zachránila domácí před třígólovou ztrátou.
25:34
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (2:4).
25:34
Hostující rychle proměňují svojí početní výhodu. Domácí brankář David Křeček nemohl s touto tvrdou střelou nic dělat.
25:06
Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
25:06
Tomáš Vlček oslabil svůj tým po sekání gólmana, brankáři se omluvil a hraje se dál.
24:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #43 Radek Fejfar (2:3).
24:15
Rychlý protiútok dostává SK BIVOJ LITVÍNOV do vedení.
24:00
Domácí nepřestávají střílet na bránu soupeře, zejména Adam Lešuk tam sype jednu ránu za druhou.
22:30
Už dvě a půl minuty se hraje bez přerušení.
20:01
Znovu vyhrálo vhazování domácí družstvo.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:8
20:00
18:06
Vyloučen hráč #38 Jan Pokorný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
18:06
A přece jen se dočkáme přesilové hry v první části základní hrací doby.
17:01
Adam Lešuk měl další obrovskou šanci, myslím, že máme dobrého adepta na hráče utkání už v první třetině zápasu.
13:47
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #2 Oldřich Jireček (2:2).
13:47
Adam Lešuk rychle odpovídá vstřelením branky po rychlém výběhu z rohu. Připisuje si další branku, uvidíme dnes hattrick devatenáctiletého útočníka?
13:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #48 Marek Fryš (1:2).
13:17
Poněkud nešťastný gól teď spadl do branky domácích po standartní situaci blízko u brány.
12:47
Domácí po prvním gólu zabrali a vidíme spoustu pokusů na vstřelení třetího gólu utkání.
10:54
Už jsme mohli být svědky první přesilové hry, avšak rozhodčí dobře posoudil zásah balónku, nikoli hole.
05:57
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk bez asistence (1:1).
05:40
Teď se ale celý zápas otočil a vidíme pár slušných střel na svatyni hostujícího celku.
04:10
Zdá se, že domácí opravdu podcenili tento zápas a nedaří se jim dostat míček na útočnou polovinu, tímto tempem to skončí pro T.B.C. LUCERN Králův Dvůr velice špatně.
02:32
02:32
Hosté vstupují do zápasu tvrdě a rychle, Zdeněk Fanta střílí první gól zápasu.
00:02
Domácí T.B.C. LUCERN Králův Dvůr nastoupil v hostujících bílo-zlatých dresech, tím pádem SK BIVOJ LITVÍNOV hraje v domácích černo-žlutých barvách.
00:01
Domácí vyhráli zahajovací vhazování zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Oleg Dejnega; hráči v poli: Tomáš Skalitz, Jan Pokorný, Zdeněk Fanta, Jaroslav Rybka, Jakub Vitvar
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: Tomáš Balej, Jakub Krsek, Jakub Votava, Adam Lešuk, Oldřich Jireček
00:00
Za pořadatelský stolek si vás dovoluji přivítat na dohrávce osmnáctého kola národní ligy mezi T.B.C. LUCERN Králův Dvůr a SK BIVOJ LITVÍNOV. Právě domácí nemohli původní zápas odehrát z důvodu výskytu nemoci COVID-19 u velké části týmu. T.B.C. LUCERN Králův Dvůr je o čtyři příčky nad SK BIVOJ LITVÍNOV, které se nachází o jeden bod za Florbal TJ Kobylisy na spodu tabulky národní ligy. Poslední vzájemný zápas vyhrál hostující T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 8:5. SK BIVOJ LITVÍNOV potřebuje získat body, aby nehráli baráž o udržení, jelikož zbývají už jen dva zápasy do konce sezóny. Na druhé straně celek T.B.C. LUCERN Králův Dvůr už si svojí pozici nemůže ani vylepšit nebo zhoršit. Nejspíše uvidíme zajímavý zápas s hodně šancemi, ale to, co se dnes večer stane je ve hvězdách.