2:1
- : -
TJ Turnov

ASK Orka Čelákovice - TJ Turnov 7:1
12. Michal Němeček, 20. Michal Němeček, 21. Jakub Čáp, 28. Daniel Korych, 34. Jakub Čáp, 41. Václav Kramel, 55. Václav Kramel - 43. Jaroslav Šmída; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 27 - Jan Král 25; po třetinách: 2:0, 3:0, 2:1;
Komentář domácích Bajer Martin (Trenér):
Dneska musím kluky pochválit, od začátku zápasu jsme podali soustředěný kolektivní výkon opřený o pohyb po celém hřišti. V zápase jsme byli jednoznačně lepší a šli jsme si za vítězstvím a důležitými body. Hostům děkuji za utkání.
Komentář hostů Záleský František (Trenér):
Soupeř byl dnes lepší a zaslouženě vyhrál. My se musíme zodpovědně připravit na poslední část sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 12:13
60:00
59:00
Právě probíhá poslední minuta tohoto utkání.
58:00
Hostujicí brankář zůstává v brance, Turnov v pěti hráčích
56:55
Timeout TJ Turnov
56:55
Vyloučen hráč #77 Daniel Richtr družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
54:34
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #33 Daniel Korych (7:1).
53:58
Orce se daří držet balonek během svého oslabení a odepisuje vteřinky z Jacobova trestu
52:45
Vyloučen hráč #25 Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:44
Hra se vyostřuje a vidíme zde dost zbytečných zákroků.
50:54
Momentálně má více ze hry hostujicí celek.
49:45
Janouškova střela končí na břevně. nyní měl Žáček štěstí.
48:46
Orka zkouší střílet ze všech pozic.
47:30
Další střela Turnova, která končí na stehením svalu jednoho z hráčů Orky.
46:20
Sedlákovu ránu vytěsnil Král.
45:24
Po krasné souhře střílí Němeček vysoka nad branku.
43:58
Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
43:50
Rozhodčí zvedají svoji paži
42:54
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #22 Emil Hejduk (6:1).
42:00
Švitorka orazítkoval tyč.
40:55
Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
40:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #17 Jakub Čáp (6:0).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:9
40:00
38:33
Žáček chytá další střelu z poloviny hřiště.
37:52
Střela Turnova pouze do zakleknutého Zadáka.
36:20
Korych se nevyhl Čápově střele a zblokoval jeho střelu do rohu hřiště.
34:47
Další střela Turnova. Žáček bez práce.
34:30
Žáček právě předvedl neskutečný zákrok a drží tak nadále čisté konto.
33:27
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #4 Jaroslav Verner (5:0).
32:35
Kolář na zadní uklidil míček mezi nohy Krále, balonek pravděpodobně nepřešel přes brankovou čáru.
29:57
Orka z přesilovky zatím nic nevytěžila.
28:20
Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
27:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #33 Daniel Korych, asistoval #12 Daniel Goll (4:0).
27:29
Korych se v situaci sám na brankaře nemýlil.
26:50
Orka hraje převážně na soupeřově polovině, kde si vytváří jednu šanci za druhou.
25:06
Další střela Orky, která končí nad brankou.
23:40
Pohlovi střela v poslením okamžiku sjela, k Žáčkovi se balonek sotva dokutálel.
22:20
Žáček si připisuje další důležitý zákrok.
21:35
Hra je nyní ve vysokém tempu, oba týmy aktivně útočí.
20:35
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #33 Daniel Korych (3:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:6
20:00
19:59
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #85 Petr Němeček (2:0).
19:59
V poslední vteřině 1. třetiny skóruje Němeček střelou ze střední vzdálenosti.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:39
Král v situaci 1 na 1 vychytal Berana.
16:41
Kolář se prokličkoval na střed a z hranice velkého vápna netrefil branku. Rozehrávat budou hosté.
15:00
Hájekmohl poslat Orku do samostatného úniku, míček mu ale v poslední moment sjel z hole.
12:40
Orka stupňuje svůj tlak a vytváří si čím dál více šancí.
11:19
11:19
Já na bráchu, brácha na mě. Němeček svoji střelou na přední tyč otevírá skóre tohoto utkání.
10:30
Čápova střela míjí branku.
07:25
Čáp ukázal svůj přehled ve hře a našel ve velkém brankovišti Němečka M. ten trefuje masku hostujicího brankaře.
06:32
Vyloučen hráč #19 Štěpán Pohl družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
05:40
Nebezpečnou nahrávku z poza branky žáček zachytil.
03:30
Zatím jsme nebyli svědky žádné vélké šance nebo tvrdé hry. Oba týmy vyčkávají a je vidět, že nikdo nechce udělat první chybu
02:25
Žáček si připisuje první zákrok.
01:30
Turnov na balonku, ale pouze na své polovině.
01:11
Orka vysunutým presingem napadá rozehrávku Turnova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jan Král; hráči v poli: Jaroslav Šmída, Filip Dědek, Štěpán Pohl, Jakub Janoušek, Štěpán Matěcha
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: Daniel Goll, Václav Kramel, Ondřej Tichý, Jakub Čáp, Daniel Korych