1:5
5:2
0:0

FBK Atlas Blansko - FBC Mohelnice 10:9pn
4. Dominik Janík, 6. Dominik Janík, 16. Vojtěch Fedra, 31. Lukáš Kučera, 42. Denis Müller, 47. Vojtěch Fedra, 51. Jakub Fedra, 56. Lukáš Svoboda, 58. Jakub Fedra, N Lukáš Kučera - 4. Tomáš Pudil, 5. Josef Veselík, 22. Radek Weidinger, 33. Tomáš Pudil, 38. Radek Weidinger, 39. Tomáš Pudil, 40. Michal Vaněk, 54. Matěj Bizek, 59. Michal Vaněk; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Minařík; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Vojtěch Ott 50 - Jan Hampl 41; po třetinách: 3:2, 1:5, 5:2, 0:0;
Komentář domácích Wilczek Vojtěch (Trenér):
Děkuji soupeři za kvalitní a tvrdé utkání, divákům za skvělou kulisu a mému týmu za to, že se dokázal zvednout a dovedl toto utkání do vítězného konce. Soupeři přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Pudil Tomáš (Trenér):
Děkujeme soupeřům za zápas.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #45 Lukáš Zach , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #51 Dominik Janík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #27 Josef Veselík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #19 Lukáš Kučera a vstřelil rozhodující gól (10:9).
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Blansko vyhrává po 2 proměněných nájezdech od Lukáše Kučery a Dominika Janíka. Oba podtrhli svůj fenomenální dnešní výkon. Z Mohelnic neproměnil nájezd nikdo.
65:00
Střely v prodloužení: 3:3
65:00
64:59
A jdeme na nájezdy! Závěr byl trošku o nervy, ale nakonec bez gólu.
64:26
Timeout FBK Atlas Blansko
64:26
Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra na zemi.
64:26
Zhruba půl minuty před koncem si domácí berou time-out, protože budou mít přesilovku. Půl minuty je víc než dost času na to skórovat branku. Uvidíme, jestli toho je Blansko schopno.
62:30
Jsme přesně v půlce prodloužení a už jsme měli nějaké větší šance, ale stále ani jedna nebyla proměněna.
61:17
Blansko tlačí a tlačí, ale nic tam nepadá.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 25:19
60:00
59:59
A máme po třetí části, která byla velmi divoká. Avšak neznáme vítěze, takže se půjde do prodloužení, ve kterém kdo první skóruje, tak vyhraje. Můžou to být oba týmy a nebo žádný. Když žádný tým v nadcházejících 5 minutách nedá branku, jdeme na nájezdy.
58:08
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #96 Tomáš Novotný (9:9).
58:08
Mohelnice už po několikáté v tomto zápase srovnávají, tentokrát na 9:9. Je možné, že uvidíme prodloužení.
57:08
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #6 Jan Frýdek (9:8).
57:08
Nikdo netuší, jak tato branka padla, ale na to se nikdo neptal. Hlavní je, že Blansko vede 3 minuty před koncem 9:8 a nevypadá, že by zpomalovalo ve skórování.
55:28
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #73 Lukáš Svoboda, asistoval #51 Dominik Janík (8:8).
55:28
Po střele Dominika Janíka, který dnes už má 2+2, doráží do prázdné brány Lukáš Svoboda a stav utkání je 8:8. V posledních 5 minutách si myslím, že to bude velice zajímavé.
54:01
Domácí mají důležitou přesilovku, ve které mohou srovnat utkání. Jestli se jim to povede, uvidíme už za chvilku.
53:46
Vyloučen hráč #96 Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře.
53:26
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #65 Tomáš Šalda (7:8).
53:26
Hosté z absolutně ničeho najednou střílí gól a vedou 8:7.
52:20
Mohelnice se na chvíli probrala a vytvořila si pár nebezpečně vypadajících šancí, ale pro brankáře Otta to bylo jako rozcvička na tréninku.
50:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (7:7).
50:33
Lukáš Kučera nyní ze svého kouzelnického klobouku vytáhnul krásnou a hlavně přesnou nahrávku a Jakub Fedra neváhaá a vyrovnává skóre na 7:7. Blansko tuto třetinu naprosto drtí Mohelnice.
48:11
Dvakrát po sobě nyní nahrál brankář Blanska soupeří, ale ani jednou z toho nic nebylo. Příště si musí dávat větší pozor kam míček háže, jinak by to pro něj mohlo skončit tragicky.
46:02
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (6:7).
46:02
Blansko hraje oslabení, ale to jim očividně vůbec nedělá problém, protože po krásné akci střílí branku Vojta Fedra a snižuje tak na rozdíl jediného gólu.
45:22
Vyloučen hráč #5 Ondřej Koumar družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
44:13
Patrik Crla je v obraně jako Velká čínská zeď, protože přes něj neprojde světlo ze žárovek.
41:50
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #61 Denis Müller, asistoval #51 Dominik Janík (5:7).
41:50
Po necelých dvou minutách krásně k tyči umístil míček Denis Müller po asistenci Dominika Janíka. Tito dva dnes hrají krásně a je radost se na ně dívat.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:17
40:00
39:59
Ve druhé třetině měli jasně navrch hosté a pro Blansko bude mít velice těžké dohnat tuto ztrátu. Uvidíme, s čím přijdou do poslední hrací části.
39:27
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #19 Jakub Weiss (4:7).
39:27
Další hřebík do rakve domácích přitlouknul Michal Vaněk a Mohelnice vedou 7:4.
38:02
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #45 Lukáš Zach (4:6).
38:02
Blansko se topí a dostává další branku na 6:4. V šatnách bude určitě hodně nadávání a řešení taktiky.
37:26
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #26 Radek Weidinger, asistoval #95 Michal Vaněk (4:5).
37:26
Obrovský tlak hostů přinesl ovoce a berou si vedení 5:4 jen pár minut před koncem druhé třetiny.
36:52
Domácí se snaží dostat na půlku soupeře, ale každý pokus je marný.
32:07
32:07
Zanedlouhou dobu hosté opět srovnávají na nerozhodný stav 4:4. Teď je otázka jestli Blansko někdy odskočí na dvougólový deficit nebo bude Mohelnice pořád srovnávat nebo dokonce se sama ujme vedení.
30:37
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (4:3).
30:37
Lukás Kučera vyslal na milimetry přesnou střelu, kterou posílá domácí tým do vedení. Tento mladý talent to ještě dotáhne daleko.
27:42
Oba brankáři dnes předvádí bravurní výkon i přesto, že inkasovali už oba 3 branky. Kdyby nebylo jich, tak by oba týmy měli na svém kontě daleko více branek.
24:17
Blansko přežilo špatně vypadající oslabení a na konci mělo dokonce i slibnou šanci, ale Jakub Fedra nedotáhnul střelu do gólóvého konce.
22:08
Vyloučen hráč #55 Ondřej Sedlák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
21:42
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #26 Radek Weidinger bez asistence (3:3).
21:42
Krásnou střelu nad rameno brankáře Otta vyslal hráč hostů a vyrovnává stav utkání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:20
20:00
19:59
V první části bylo hodně využitých, ale i nevyužitých akcí. Také byl bohužel zraněn hráč z Blanska Milan Ducar, tak snad to nebude nic vážného.
19:17
Obrovská chyba brankáře Otta, který hodil míček přímo do spárů útočníka Mohelnic, avšak ten možnost nevyužil, protože Ott předvedl famózní zákrok, kterým si odpracoval svou chybu.
17:17
Denis Müller dnes ukazuje, že je něco jako Neymar ve florbale. Jeho triky jsou obdivuhodné a hosté na ně zatím nenašli protilátku.
15:46
15:46
Nebyl by to zápas Blanska, když by nedal gól Vojta Fedry po asistenci jeho bratra Jakuba Fedry. Blansko se ujímá vedení a snad jim to vydrží do konce první třetiny.
14:30
Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
14:30
Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
14:30
Zástupci z obou týmu jdou na trestnou lavici za hrubost po mírném vyhrocení situace. Uvidíme, kdo si povede lépe ve hře 4 na 4.
12:44
Blansko nyní dusí tým hostí u jejich branky, ale prostě to tam nepadne. Chybí trošku štěstícka. Snad se jim to později v zápase nevymstí.
10:56
Denis Müller nyní šel sám na branku Mohelnic, ale její ochránce Hampl ji bezchybně ochránil před tímto útokem.
10:12
Lukás Kučera teď krásně našel na druhé straně útočného pásma Jakuba Fedru, ale ten bohužel z velkého úhlu minul poloprázdnou branku, stav utkání je tedy stále 2:2.
08:00
Nyní když máme chvilku klidu, tak bych chtěl pozdravovat do karantény Davida Tenoru, brankáře Blanska, od dnešní brankářské jedničky Vojtěcha Otta a přejeme mu brzký návrat do brány.
05:53
Vyloučen hráč #55 Ondřej Sedlák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za vražení zády.
05:13
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #5 Ondřej Koumar (2:2).
05:13
Dominik Janík dnes hraje svůj životní zápas a střílí svůj druhý a velmi pěkný gól. Stav je 2:2, ale nečekám, že to tak dlouho zůstane.
04:41
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík bez asistence (1:2).
04:41
Jan Frýdek teď velice nešťastně nahrál soupeři jak na zlatém podnose a hosté vedou 2:1.
03:52
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #88 Martin Kubíček (1:1).
03:52
Vypadá to, že nás čeká velmi bohatý zápas na góly. Mohelnice ihned srovnávají skóre na 1:1.
03:34
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #44 Milan Ducar (1:0).
03:34
Netrvalo dlouho a Dominik Janík vstřeluje první branku utkání.
02:55
Ani jeden tým se nešetří a hnedka jede naplno. Viděli jsme zatím mnoho neproměněných šancí. Doufejme, že se z nich v budoucnu stanou šance proměněné a uvidíme co nejvíce branek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Jakub Weiss, Martin Kubíček, Michal Vaněk, Radek Weidinger, Jiří Šula
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Vojtěch Ott; hráči v poli: Jan Frýdek, Lukáš Kučera, Jakub Fedra, Vojtěch Fedra, Lukáš Svoboda