2:4
2:4
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FBC ROKYCANY 5:10
19. Jan Novotný, 34. Jakub Malecha, 40. Lukáš Tancer, 57. Václav Bíca, 60. Jan Novotný - 3. Jiří Levý, 10. Ondřej Váně, 21. Ondřej Váně, 23. Martin Štván, 28. Martin Štván, 35. Martin Fiala, 47. Lukáš Bendek, 54. Vít Malý, 58. Martin Fiala, 59. Vít Malý; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Vališ 36 - Lukáš Nesét 17; po třetinách: 1:2, 2:4, 2:4;
Komentář domácích Novotný Jan (Trenér):
Dnes to nebyl náš den. Což odpovídá tomu, že někteří hráče se prvně ukázali od Vánoc, další třetině týmu skončila v pátek karanténa. Takže jsme všichni byli jak prvně na florbale. Výsledek i hra tomu odpovídala. Jedině v čem jsme předčili soupeře jsou standardky. Jsme rádi, že i v divizi se objeví tým, který je brání ještě hůř než my. Což je neuvěřitelné. Vzhůru do JH.
Komentář hostů Štván Martin (Trenér):
Chtěli jsme navázat na minulé kolo, kdy jsme odehráli povedené utkání s lídrem soutěže. Bohužel nás v první třetině brzdilo proměňování vyložených šancí. Jsem rád, že jsme soupeře nepodcenili a měli celý zápas víceméně pod kontrolou. Opět se objevilo několik našich nedostatků při inkasovaných brankách. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:14
60:00
59:28
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #23 Jan Novotný, asistoval #79 Tomáš Troják (5:10).
59:28
Domácí opět snižují ze standardní situace z předbrankového prostoru.
59:27
Vyloučen hráč #51 Tomáš Holeček družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
58:58
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #9 Vít Malý, asistoval #39 David Kozelka (4:10).
57:24
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #39 David Kozelka (4:9).
56:09
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #25 Jakub Malecha (4:8).
56:08
O první dnešní využitou přesilovou hru se postarali hráči domácího týmu.
54:53
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
54:53
Vyloučen hráč #23 Jan Šůs družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře.
54:39
Po krásném výhozu Vališ, Bíca pouze do hostujícího golmana.
53:25
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #9 Vít Malý z trestného střílení (3:8).
47:20
Domácí se dostávají do šance ale žádné větší ohrožení branky hostů.
46:45
Vyloučen hráč #12 Jakub Nový družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
46:28
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #9 Vít Malý (3:7).
39:59
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #6 Lukáš Tancer, asistoval #25 Jakub Malecha (3:6).
39:17
Domácí se tlačí do zakončení
37:49
Domácím se teď nepodařilo na třikrát nasměrovat míček do brány soupeře.
34:41
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #9 Vít Malý (2:6).
34:41
 Po zmatku v brankovišti a rychlé orientaci hosté zvyšují svůj náskok.
33:02
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #26 Radek Vondruška (2:5).
33:01
Po vyhráném souboji v rohu hřiště a přihávce na střed domácí snižují.
29:14
Domácím se nedaří kombinace a v přesilové hře se nedostali do žádné větší akce.
27:14
Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:06
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #10 Martin Štván, asistoval #64 Jiří Levý (1:5).
24:36
Hraje se  v rychlém tempu
22:40
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #10 Martin Štván, asistoval #25 Martin Fiala (1:4).
20:10
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #25 Martin Fiala (1:3).
18:05
Domácí dokázali ubránit první přesilovou hru soupeře.
16:05
Vyloučen hráč #25 Jakub Malecha družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
14:05
Jestli se můžou domácí o něco opřít tak je to jednoznačně famozní výkon golmana.
12:58
Domácí goman předvádí další skvělý zákrok.
09:13
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #69 Michal Ernest (0:2).
09:12
Hosté zvyšují po krásné kombinaci
02:55
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý bez asistence (0:1).
02:54
Domácí kazí rozehru a hosté trestají.
01:56
Domácí golman podržel svůj tým parádním zákrokem po střele od mantinelu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nesét; hráči v poli: Martin Štván, Jakub Nový, Ondřej Váně, Martin Fiala, David Kozelka
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: Lukáš Tancer, Jan Novotný, Michal Semotán, Tomáš Troják, David Struška
00:00
Vážení diváci, vítejte u živého přenosu z utkání, ve kterém se střetne domácí celek FA SEPTA.CZ Č.Budějovice a celek hostujícího týmu FBC ROKYCANY.