1:3
0:0
FbC Písek

Fbc Strakonice - FbC Písek 5:4pn
3. Adam Přib, 26. Karel Šavrda, 32. Tomáš Mareš, 41. Karel Řezanka, N Tomáš Houska - 14. Jakub Mikeš, 43. Jakub Mikeš, 44. Michal Cigánek, 54. Vojtěch Šanda; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 11 - Vlastimil Dvořák 32; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:3, 0:0;
Komentář domácích Šavrda Karel (Trenér):
Dnes super zápas. Škoda, že jsme trochu polevili a soupeř díky tomu (lehce z brankoviště) srovnal, ale jinak konečně kvalitní týmový výkon. Klobouk dolu před Pískem, jak zvládl dva takové zápasy za víkend, ale holt to dnes na kratonovou obludu v brance nestačilo. Teď už jen, aby prošel dopingovkou a je to v suchu. Strakonice Oléééééééé.
Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér):
Dnes se nám dvě třetiny nedařilo dostat do tempa a trápili jsme se v rozhrávce, přičemž Strakonice výborně bránili. Cením si, že kluci dokázali zabrat ve třetí třetině a srovnat skóre. Nájezdy už jsou loterie a Strakonice byly šťastnější. Pro nás v jednom víkendu dvě náročná utkání a za 4 body jsme nakonec rádi. Díky soupeři za férové utkání a zpětně za přeložení utkání!

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #12 Daniel Špírek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #46 David Chvosta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #18 Michal Cigánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #24 Karel Šavrda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #81 Michal Měřička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #9 Tomáš Houska a vstřelil rozhodující gól (5:4).
57:24
Vyloučen hráč #5 Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
53:16
A Písek srovnává skóre
53:15
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #43 Filip Trkovský (4:4).
52:00
Zápas začínají převládat emoce
48:12
Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
43:21
a Písek snižuje na jednobrankový rozdíl
43:20
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #48 Jakub Mikeš (4:3).
42:26
Ale písek našel odpověd´
42:25
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #81 Michal Měřička (4:2).
40:51
Karel Řezanka neskutečně prostřelil hostujícího golmana a zvyšuje skóre na 4:1
40:50
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #3 Miloslav Blahuta (4:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:5
40:00
31:24
Strakonice dokázali využít přesilovou hru a dostávají se do dvoubrankového vedení
31:23
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (3:1).
30:11
Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
25:29
Strakonice se díky přesné střele Karla Šavrdy dostávají do vedení.
25:28
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (2:1).
13:28
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš bez asistence (1:1).
12:37
02:14
Domácí střílejí gól po dobrém zorientování před soupeřovo bránou
02:13
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #46 David Chvosta (1:0).
00:01
Derby začíná !!!!!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Michael Kučera, Michael Kolínský, Michal Cigánek, Jakub Mikeš, Ondřej Štěpán
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Tomáš Houska, Karel Šavrda, Adam Přib, David Chvosta