5:2
0:3
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FbK Orlicko-Třebovsko 7:6
3. Jan Skalický, 5. František Majvald, 23. Tomáš Faltus, 27. Tomáš Faltus, 28. František Majvald, 31. Jan Skalický, 34. Ondřej Pokorný - 2. Tomáš Langer, 21. Tomáš Langer, 35. Štěpán Kapoun, 56. Štěpán Kapoun, 58. Jan Horák, 58. Tomáš Langer; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Filip Neumann; vyloučení: 6:7; využití: 3:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 28 - Jakub Hrdlička 9, David Richter 19; po třetinách: 2:1, 5:2, 0:3;
Komentář domácích Adamec Petr (Trenér):
Dnes jsme nastoupili bez většiny obránců. Byla pro nás velká neznámá, jak se to na naší hře projeví, ale myslím si, že mělo být rozhoduto po dvou třetinách. Byli jsme lepší, ale ve třetí třetině jsme měli velké množství vyloučení a došly nám i fyzické síly. Děkuji hráčům za výborný výkon.
60:00
Střely ve 3. části: 9:14
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: vyrovnaný zápas, kde nám k úspěchu bohužel chyběl zase jen krůček.
59:01
Hraje se poslední minuta třetí třetiny
57:46
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #28 Patrik Jurco (7:6).
57:03
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #30 Tomáš Langer (7:5).
57:03
Tým orlicko třebovských je teď velmi nebezpečný v útoku a usiluje o vyrovnání
55:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #77 Tomáš Dryml (7:4).
55:07
OT to teď zkouší s šesti hráči v poli
54:25
Vyloučen hráč #12 Matouš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
52:23
Vyloučen hráč #13 Martin Novák družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
49:49
Hráč Letohradu Tomáš Faltus, který má na kontě již 2 góly teď usiluje o hattrick v přesilovce 5 na 3
49:01
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
49:01
Vyloučen hráč #90 Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
49:01
Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
45:01
V bráně hostí dnes můžeme vidět Davida Richtera, který dříve působil právě v týmu dnešního soupeře. Jeho zkušenosti jsou v dnešním zápase zřejmé, zatím chytá opravdu famózně
42:20
Letohrad zatím skvěle brání přesilovku 5 na 3 a nepouští hosty ani ke střele
41:17
Vyloučen hráč #92 David Derka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
41:01
Vyloučen hráč #5 Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:13
40:00
35:31
I přes velké množství gólových příležitostí zůstává fantom domácích, známý také jako letohradský Nathan Mackinnon bez gólu, což je velice neobvyklé u tohoto nadějného mladíka
34:50
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #9 Jan Horák (7:3).
34:39
Vyloučen hráč #10 Petr Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
33:18
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
33:18
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #5 Ondřej Pokorný, asistoval #8 Jan Skalický (7:2).
32:49
Vyloučen hráč #33 Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
30:27
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (6:2).
30:27
Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Richter družstva FbK Orlicko-Třebovsko
29:08
Dnešní kustod letohradských Adam Šubert má dnes opravdu plné ruce práce, téměř se zatím nezastavil
28:08
Velká šance hostí v podobě rozehry před bránou zůstává nevyužita
27:32
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (5:2).
26:00
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #38 Tomáš Faltus, asistoval #10 Petr Doleček (4:2).
22:38
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #38 Tomáš Faltus, asistoval #8 Jan Skalický (3:2).
22:38
Další ze svělých zákroků letohradského golmana
22:04
Vyloučen hráč #72 Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře.
20:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #77 Tomáš Dryml (2:2).
18:17
Nebezpečná šance týmu hostí, kterou však skvělým zákrokem vykrývá Daniel Jiruška
15:34
Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování.
15:34
Vyloučen hráč #29 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nesportovní chování.
12:13
Letohrad zatím nepouští orlicko třebovské do žádných větších šancí a drží si tak svoje těsné vedení
09:06
Vyloučen hráč #30 Tomáš Langer družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání.
05:45
Petr Doleček teď prověřil pozornost golmana hostí.Ten však další gól za svá záda zatím nepropustil
04:31
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #38 Tomáš Faltus (2:1).
02:40
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #10 Petr Doleček (1:1).
02:23
Vyloučen hráč #72 Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
01:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #14 David Čížek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Tomáš Dryml, Patrik Jurco, Jan Horák, Matyáš Holub, Tomáš Martinásek
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: Ondřej Pokorný, Jan Skalický, František Majvald, Petr Doleček, Tomáš Faltus