2:2
1:1
- : -

Kralupy Wolves - FBC DDM Kati Kadaň 5:4
17. Kristián Malík, 18. Kristián Malík, 26. Adam Kozel, 37. Jakub Manek, 57. Kristián Malík - 20. Ondřej Kopp, 33. Marek Pokorný, 37. Jaroslav Michálek, 56. Marek Pokorný; rozhodčí: Filip Bollardt - Jan Gross; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Jakub Hoffmann 28 - Milan Stránský 35; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:1;
60:00
Střely ve 3. části: 10:11
60:00
59:59
Boží zápas to byl! Kralupy poráží Katy, kteří jsou v tabulce na prvním místě. Tohle je opravdu velký úspěch....Děkujeme všem a brzy na viděnou:)
59:59
Vyjádření trenéra Kralup Jakuba Maříka: Po dramatickém utkání, bereme důležité tři body. Soupeř hrál velice dobře, zápas byl hodně vyrovnaný, ale my svou bojovností udrželi vedení. Sice pouze o jeden gól, ale velice důležitý bod! Soupeři děkuji za hezký zápas a přejeme pěkný večer.
59:59
Vyjádření hráče Štěrby : Takový malý hřiště a jak se na něm člověk naběhá. Se soupeřem to máme moje hřiště, můj dům, můj hrad. 50min nám trvalo než jsme zjistili co si tady můžeme dovolit, což nás trošku mrzí, ale odcházíme se zvedlou hlavou... Díky všem za utkání, soupeři hodně štěstí do nadstavby.
59:58
S těma hráčema jsem se teda dost spletla:D ale máte pravdu, Malík se svým hattrickem si to opravdu zaslouží!
59:34
Půl minutky dokonce. Slyšíme hodně píšťalku rozhodčích. Jde do tuhého. Je to boj.....
58:32
Kadaň hraje v šesti bez gólmana. To jsou střely. Hoffmann nepustí ani myš zatím! Minuta a půl dokonce.
57:44
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
57:31
Hlavně neusnout na vavřínech! Vlci jdou do vedení! Ten hattrick se Malíkovi opravdu povedl!
56:13
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #3 Milan Kocián (5:4).
55:46
Další tyčka zazvonila u Hoffmanna.
55:30
Teď to bude asi teprve jízda! Pojďme kluci.....
55:28
Timeout Kralupy Wolves
55:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #73 Mikuláš Kulík (4:4).
55:26
Máme vyrovnáno!
54:22
Kozel zkusil na Manka, velká škoda, sjelo mu to.
53:04
Manek ohrozil Stránského, viděli jsme skoro žonglování, ale stále bez gólů. Bude to o prsa opravdu. Kdo z koho.....
52:01
Zvoní Hafíkova tyčka!!! Stránský další pěkný zákrok! Myslím, že mohu opravdu říci, že Hoffmann a Stránský budou hráči utkání.
50:27
Uff, teď je tady teda husto a to dost. Oba golmani se vážně nenudí. Je otázka chvíle, kdo bude mít větší štěstí na branku.
46:00
Dneska nám to tu pělně padá, doufejme, že se nikomu nic nestane. Ale jsou tu i objímačky:) Každopádně pěkná podívaná ve třetí třetině.
44:01
Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:01
Tak Honzik Suk si to teď pěkně užil. Zabránil nebezpečné střele od Kolitsche a pak výbornou střelou ohrozil Stránského.
40:01
Dneska tu máme veselo u stolečku, aspoň bude hezký večer:)
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:9
40:00
39:59
Další třetina je u konce. Budeme losovat čísla na soutěž. Je tu 32 diváků. Děkujeme.
37:33
Manek prostřelil konečně Stránského a zvyšuje na 4:2.
36:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #33 Dominik Šebek (4:3).
36:30
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #5 Adam Kozel (4:2).
36:17
Další střela Kristiána, jde si pro ten hattrick, Stránský nepustí ani myšku.
35:32
Do pěkné šance se teď dostal Kuba Manek, zkusil backhandem střelu.
34:22
O vlastní gól se málem postaral Jirka Horský, naštěstí se mu povedlo balónek zachytit.
33:33
Koutský nádherná střela až k Hoffmannovi. Kati se snaží vyrovnat.
32:30
Ajaj slyšeli jsme pěknou sekyrku na Malíka. Jeho pěkná střela bohužel letěla nad bránu.
32:05
29:52
Vyloučen hráč #3 Milan Kocián družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:52
Třetí vyloučení dnes. Kocián nedovoleným vrážením vystrčil jednoho z Katů za mantinel a jde si na dvě minuty sednout.
28:25
Kozel s Brožem v další šanci, že by si zopákli gólovou šanci. Stránský si velice dobře chrání branku, a tak šance nevyužita.
28:00
Hoffmann opět v akci. Další adept na hráče utkání.
26:40
Mohli jsme vidět další pěkný gól Katů, Hoffmann krásným zákrokem podržel kralupské kluky a stav utkání je stále 3:1.
25:41
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #2 Jakub Brož (3:1).
22:00
Máme tady druhou třetinu a stav utkání je 2:1 pro Kralupy. Ondřej Kopp stihl dvě vteřiny před koncem první třetiny prorazit první brankou kralupského gólmana.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 22:12
20:00
19:59
Máme tady konec první třetiny a hráči odcházejí na odpočinek do šatny. Vidíme se za 10 minut.
19:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #75 Michal Šnábl (2:1).
19:50
Vyloučen hráč #21 Jiří Horský družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
18:51
Dneska se tu teda střílí. Hlavně u Stránského je teď docela husto. Myslím, že je to velký adept na hráče utkání. Bez něj by bylo skóre úplně jiné.
17:10
Kristián se teda do toho pěkně položil a jede na hatrick. Chceme vidět ještě další góly Malíku!!!
17:06
16:47
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík bez asistence (1:0).
16:16
Ani Mankovi se teď nepodařilo po nahrávce od Husťáka vsítit gol.
13:55
Vyloučen hráč #73 Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra hlavou.
13:55
Máme tady první přesilovku pro Kralupy. Kulík omylem zahrál rukou. Nedaří se prorazit branku Stránského.
12:44
I vlčí golman má svou branku pod kontrolou. Teď předvedl opravdu pěkný zákrok a zachránil Kralupy před obrdžení první branky.
09:25
Kralupy se snaží prorazit kadaňského golmana, ale bez šance. Branku si pěkně chrání a najít mezírku bude dost náročné.
04:32
Máme tu první strkání. Na vyloučení to není. Na míčku jsou zatím víc Kati, ale ve střelách vedou Vlci.
03:27
Hra je napínavá, skvělý zákrok Kadaňského brankaře!
00:01
Vítáme vás na domácím utkání v Kralupech nad Vltavou. Dnešními hosty jsou FBC DDM Kati Kadaň. Těšíme se na utkání!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Miroslav Hanzlíček, Ondřej Kopp, Lukáš Fiala, Lukáš Mock, Michal Šnábl
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Lukáš Carvan, Jakub Brož, Adam Kozel, Jan Řehák, Jakub Manek