0:4
2:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:8
4. Mikuláš Mazanec, 45. Adam Stejskal, 54. Jiří Čížek - 6. Richard Kellenberger, 23. Filip Píše, 25. František Urbánek, 28. František Urbánek, 37. Richard Kellenberger, 45. František Urbánek, 48. Filip Píše, 56. Jakub Pekárek; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 5:8; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Patrik Urban 23 - Jiří Trojan 21; po třetinách: 1:1, 0:4, 2:3;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Z naší strany je jediné pozitivum, že se zápas odehrál. Poslepovali jsem co se dalo a sehnali 10 odvážných do pole. Hra pak vypadala úplně jinak, než jsme chtěli. Místo zabezpečené obrany a breků, jsme hráli více času na míčku, který jsme následně ztráceli a soupeř trestal. I přesto jsme si vypracovali dostatek šancí, které skončily na našich čepelích. Přesilovek jsme měli bambilion a gól žádný. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Purkrábek Miroslav (Trenér):
Dnes rozhodly naše oslabení, kterých jsme měli víc než dost. V první třetině jsme na soupeře nestačili a spíš jsme se nechali vozit na kolotoči, pak už jsme začali i bránit a daly nějaký ten gól. Ke konci zápasu se zřejmě projevila početní převaha. Děkujeme soupeři, že jsme dnes odehráli.
60:00
Střely ve 3. části: 10:11
60:00
58:54
Vyloučen hráč #63 Marek Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
58:54
Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
57:37
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #92 Jakub Pekárek.
56:09
Vyloučen hráč #12 Vojtěch Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
55:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jakub Pekárek, asistoval #10 Denis Dvořáček (3:8).
53:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #90 Mikuláš Mazanec (3:7).
51:30
Přesilové hry dnes domácím nejdou, ani na šestý pokus se ji využít nepodařilo
49:30
Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
48:08
Oba týmy v plném počtu
47:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Filip Píše, asistoval #10 Denis Dvořáček (2:7).
46:08
45:26
Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
44:19
Dvě rychlé branky na každé straně. Urbánek kompletu hat-trick, na druhé straně se trefuje Adam Stejskal
44:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #19 Patrik Med (2:6).
44:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #77 Filip Píše (1:6).
39:35
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
36:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #66 František Vrňata (1:5).
34:45
32:45
Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za držení.
31:42
I čtvrtá přesilovka domácích zůstává nevyužita
31:11
Domácím se stále nedaří překonat Trojana v brance SKV, střelu Huleše teď vyhlavičkoval do rohu
29:42
Vyloučen hráč #22 Jakub Dočekal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
28:11
Teď domácí zachránila tyčka od další inkasované branky
27:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #10 Denis Dvořáček (1:4).
25:40
Stejskal prošel podél mantinelu a snažil se natlačit před branku, jeho střela ale pak letěla mimo branku hostů
24:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #67 Jiří Trojan (1:3).
24:32
Trojan dlouhým výhozem poslal Urbánka do brejku, a ten posílá SKV do vedení 3:1
22:35
Domácí mohli hned vyrovnat, ale obě dvě šance chytá Trojan
22:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Filip Píše, asistoval #40 František Urbánek (1:2).
22:07
Teď už hosté přesilovku využívají díky střele zdálky, kterou Urban přes hráče před sebou jen těžko mohl vidět
21:45
Tentokrát budou mít výhodu přesilové hry hosté, hned v úvodu si připsal tšžký zákrok Urban
21:43
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
16:16
Série vyloučení na straně SKV. Domácí zatím přesilovky nevyužívají.
16:00
Vyloučen hráč #18 Richard Kellenberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry.
14:15
10:38
Vyloučen hráč #7 Ondřej Zika družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká hokejka.
08:42
Střela Binědy sražena nad branku
05:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger z trestného střílení (1:1).
05:38
Kellenberger s přehledem proměňuje trestné střílení a vyrovnává
03:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #90 Mikuláš Mazanec, asistoval #19 Patrik Med (1:0).
03:44
Med našel krásnou přihrávkou Mazance, který už pouze uklidil balonek do odkryté branky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jiří Trojan; hráči v poli: Marek Honzák, Richard Kellenberger, Jakub Dočekal, Ondřej Zika, František Vrňata
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Jan Huleš, Mikuláš Mazanec, Jiří Čížek, Adam Stejskal, Patrik Med