5:1
4:0
- : -

Bulldogs Brno - FAT PIPE TJ Slovan Havířov 14:2
2. Ondřej Fritz, 6. Petr Zajíček, 13. Radim Švábík, 14. Radim Švábík, 18. Petr Šubrt, 25. Adam Zukal, 25. Petr Zajíček, 28. Petr Zajíček, 32. Adam Zukal, 36. Tadeáš Svozil, 43. Petr Šubrt, 48. David Zemánek, 52. Petr Zajíček, 60. Jakub Hanzelka - 4. Vít Lestyan, 40. Jan Brija; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Martin Koudelka 13 - Lukáš Vernarský 22, Matěj Prašivka 14; po třetinách: 5:1, 5:1, 4:0;
Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér):
Dnešní zápas měl úplně jinou úroveň než ve včerejším utkání. Jsem rád, že jsme se ze včerejšího dne ponaučili a zlepšili naši hru. Musíme se zaměřit na detaily a dělat věci, které si řekneme, abychom mohli naši hru posouvat neustále vpřed. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za podporu a hráčům za dnešní výkon! AVÉ BULLS :)!
Komentář hostů Pawlas Jiří (Trenér):
Kvůli koronavirové pandemie dorážíme do Brna se třemi juniory, šesti  dorostenci a jedním brankářem v poli, zápas byl víceméně jednostranný, i tak chci poděkovat mladým hráčům za bojovnost. Děkuji soupeři, rozhodčím a fanouškům.
60:00
Střely ve 3. části: 13:7
60:00
59:04
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #24 Jakub Hanzelka, asistoval #76 Tomáš Macháček (14:2).
58:53
Vernarský se proti Šubrtovi blýsknul skvělým zákrokem
55:21
Vyloučen hráč #66 Jan Brija družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
55:15
Golman hostí špatně vyhodnotil situaci a po jeho výběhu si jej Švábík obhodil, trefil však jen tyč
53:22
Havířov se sice občas dostane do útoku, ale do zakončení jen zřídka
51:47
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #33 Michal Bžoněk (13:2).
51:35
Vyloučen hráč #66 Jan Brija družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
51:02
Šubrt v obrovské šanci zaváhal
48:27
Koudelka po dobrém zákroku nevěděl kde má míček, zvládl ho zastavit ještě před brankovou čarou
48:21
Timeout Bulldogs Brno
47:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #12 David Zemánek, asistoval #61 Martin Svatoň (12:2).
46:25
Osuský po průniku středem vystřelil na bránu bez úspěchu
46:08
Švábík opět mohl zkompletovat hattrick, avšak promáchl

43:08
Vyloučen hráč #72 Lukáš Pavlas družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Petr Šubrt, asistoval #84 Adam Zukal (11:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:5
40:00
39:54
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #66 Jan Brija, asistoval #69 Filip Kočí (10:2).
39:17
Vyloučen hráč #38 Jan Svoboda družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi.
38:35
Švábík byl malý kousek od hattricku, skvělý zákrok golmana hostí
35:06
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #60 Tadeáš Svozil, asistoval #12 David Zemánek (10:1).
33:00
Buldoci pokračují v dominanci na míčku a s nynějším skóre se rozhodně neuspokojí, další góly jsou jen otázkou času
31:53
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Prašivka družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov
31:52
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #54 Filip Mazáč (9:1).
29:55
Domácí jasně diktují tempo hry, Havířov nemá nic
27:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #76 Tomáš Macháček (8:1).
25:26
Domácí dvěma slepenými góly odskakují do komfortního šestibrankového vedení
24:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #61 Martin Svatoň (7:1).
24:08
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #38 Jan Svoboda (6:1).
17:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Petr Šubrt, asistoval #38 Jan Svoboda (5:1).
15:36
Svatoň dobře hleda Zajíčka před bránou,ale obrana na poslední chvíli ještě stihla zakročit
13:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Radim Švábík bez asistence (4:1).
12:15
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Radim Švábík, asistoval #33 Michal Bžoněk (3:1).