4:1
1:1
- : -

SOKOLI Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:5
2. Matouš Sákra, 7. Jan Nezval, 30. Dominik Schlappl, 33. Matyáš Mík, 34. Max Malátek, 38. David Strnádek, 59. Matouš Sákra - 9. Michal Malec, 10. Tomáš Ručka, 15. Jakub Vařecha, 21. Jaroslav David, 46. Martin Noháček; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Matěj Denemark 22 - Radek Korba 22; po třetinách: 2:3, 4:1, 1:1;
Komentář domácích Štancl Ladislav (Trenér):
Hodně těžký zápas proti dobře bránícímu soupeři, který jsme museli zvládnout hlavně v hlavách. Hra pro diváky nebyla moc pohledná, hodně přerušení, nepřesností a tempo odpovídající nedělnímu podvečeru. Do poloviny zápasu na hráčích byla vidět i trochu nervozita. Pak se zlepšil pohyb a postupně jsme se do toho dostali. Velmi dobrý obrat, který se nerodil lehce. Jsme rádi, že jsme si vše uhráli sami a splnili jsme první dílčí cíl sezóny.
Komentář hostů Fiala Marek (Trenér):
Do stavu 4:2 relativně dobrý zápas. Od stavu 4:3 jsme vypadli z role. Soupeř měl lepší pohyb a byl nebzpečnější. Největší roblém bylo nastavení v hlavě a řešení věcí, které nemůžeme ovlivnit. Důležité je aby se kluci poučili. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:7
60:00
59:45
Diváci tleskají
58:55
Po faulu ze pro změnu ozívá střídačka domácích.
58:01
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #28 Tomáš Belej (7:5).
46:22
Vyloučen hráč #24 Martin Noháček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
46:22
Fanda Kadavý opět vybojoval přesilovou hru
45:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Martin Noháček, asistoval #31 Michal Malec (6:5).
44:34
Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra rukou.
43:45
Machatý se pokoušel zahraát balón v úrovni hlavy. Rozhodčí ukazují výhodu a Brno se snaží v šesti
43:37
Z lavičky se ozívá nespokojený hlas trenéra Ladislava Štancla.
37:09
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek bez asistence (6:4).
37:09
Raketa vyslaná z poloviny hřiště prostřeluje celou obranu Brna i s gólmanem
36:16
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #8 Tomáš Macháček.
36:16
Sákra v úniku dostal loket do zad a pojede se nájezd
34:44
Přesná střela do šibenice zvyšuje ve prospěch Pardubic
33:44
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #73 Max Malátek bez asistence (5:4).
32:55
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík, asistoval #98 Matouš Sákra (4:4).
32:55
Další gól ze standartky Pardubic.
32:10
Hra je velmi ostrá. Píšťalka se ozívá často
29:18
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #91 Dominik Schlappl, asistoval #21 Jan Nezval (3:4).
29:18
Po nešťastně rozehrané přesilovce se Sokoli radují z gólu do prázdné
27:33
Vyloučen hráč #52 Adam Petřivalský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Jaroslav David, asistoval #16 Jáchym Eliáš (2:4).
14:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #47 Tomáš Zeisel (2:3).
14:00
Hra je teď nahoru a dolu
10:30
Pardubice dobrou minutu obléhají soupeře. Zatím se dostaly jen ke standartní situaci
09:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #91 Tomáš Ručka, asistoval #24 Martin Noháček (2:2).
09:04
Dvě rychlé odpovědi Brna vyrovnávají skóre
08:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #11 Jaroslav David (2:1).
08:00
Velké šance hostů po napadání. Skvělé zákroky gólmana zachraňují pardubickou nulu.
06:25
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Jan Nezval, asistoval #74 Matyáš Mík (2:0).
06:24
Standartní situace pro Pardubice.
03:24
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #74 Matyáš Mík.
03:24
Matyáš Mík už vymíchal hostujícího brankáře. Chyběla mu jen seřízená muška
01:52
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #21 Jan Nezval (1:0).
01:52
Střela z otočky ze středu hřiště otvírá skóre.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Michal Malec, Jáchym Eliáš, Tomáš Zeisel, Jakub Vařecha, Jaroslav David
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: David Strnádek, Jakub Šimák, Max Malátek, Tomáš Macháček, Ondřej Machatý