0:2
5:3
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Česká Lípa 12:6
1. Jakub Loskot, 2. Jakub Trojáček, 6. Jakub Loskot, 11. Daniel Dolejš, 12. Lukáš Trojáček, 15. Jakub Trojáček, 17. Jan Keyzlar, 44. Daniel Dolejš, 45. Jakub Loskot, 45. Jan Keyzlar, 52. Jakub Trojáček, 58. Jan Keyzlar - 20. Albert Kouba, 27. Ondřej Kopič, 38. Albert Kouba, 50. Ondřej Kopič, 51. Oliver Brodský, 53. Ondřej Kopič; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Petr Šimák 18 - Vojtěch Jirka 0, Daniel Jukl 17; po třetinách: 7:1, 0:2, 5:3;
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
Tohle vítězství strašně hřeje, vynikající první třetina prakticky rozhodla zápas. Kluci do toho dnes dali srdíčko a to se projevilo na celkovém skore. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu.
Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér):
Dnešní zápas rozhodly individuální chyby. Těch jsme bohužel udělali spoustu. Soupeř to pak zvládl velmi dobře takticky.

Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:7
60:00
57:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #5 Daniel Dolejš (12:6).
56:10
Šimi  je v opravdu dobré formě, tým drží jak nejlépe může.
52:55
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #91 Jakub Horák (11:6).
51:39
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #73 Jan Keyzlar (11:5).
50:24
Hosté stahují náskok. Mají ale stále co dohánět.
50:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Oliver Brodský bez asistence (10:5).
49:46
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #5 Ladislav Pekárek (10:4).
48:05
Došwich před brankou hostů dělá nebezpečné manévry. Ty jim golman překazil.
44:09
Nádherná situace. Tři opravdu rychlé goly a Milevsko má nedosažitelný náskok.
44:08
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #37 Jakub Trojáček (10:3).
44:02
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot bez asistence (9:3).
43:58
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #73 Jan Keyzlar (8:3).
37:31
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Albert Kouba, asistoval #29 Ondřej Kopič (7:3).
34:12
Luky Trojáček dnes drží pevně tým. Jde mu to jak v útoku tak v obraně.
33:15
Milevsko opět v oslabení.
33:14
Vyloučen hráč #58 Jakub Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování hokejky.
30:40
Oba týmy se neustále drží na míčku. Obrana je neproniknutelná.
26:53
25:23
Milevští se asi nudí, tak hrají více v oslabení. I tak to skvěle zvládají.
25:22
Vyloučen hráč #66 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
22:15
Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:9
20:00
19:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Albert Kouba, asistoval #78 Jiří Moravík (7:1).
17:39
Milevští golmani jsou skvěle vytrénovaní. Jsou podporou každého utkaní.
16:50
15:57
Hlasité cinknutí tyčky hostující branky.
14:27
14:09
Míček na byl na brankové čáře. Naštěstí z toho gol nebyl.
12:59
Dan Dolejš skluzem zabránil golu.
11:25
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček bez asistence (5:0).
11:25
Střídání brankáře. Nový brankář #93 Daniel Jukl družstva FBC Česká Lípa
10:06
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #58 Jakub Loskot (4:0).
09:24
Dvořák nenápadně sebral míček hostům. Bohužel do branky se nedostal.
08:47
Vyloučen hráč #15 Lukáš Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:16
Rychlý a nečekaný gol Milevska zvětšuje jejich náskok.
05:14
04:15
Hosté silně útočí na domácí branku.
01:28
Domácí si dvěma rychlými goly vytváří náskok.
01:27
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček bez asistence (2:0).
00:50
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #23 Jakub Kotrba (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Plocha a David Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Jakub Horák, Ladislav Pekárek, Václav Drahoš, Ondřej Kopič, Matyáš Flekl
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Petr Šimák; hráči v poli: Eduard Chalupa, Daniel Dolejš, Lukáš Trojáček, Jakub Trojáček, Jan Keyzlar