2:0
0:3
- : -

Florbal Chomutov - Prague Tigers Nehvizdy 2:3
23. Viktorie Schoberová, 30. Jitka Tóthová - 43. Eliška Horáková, 47. Eliška Dvořáková, 53. Nikola Hamerníková; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Lucie Brandejská 44 - Kamila Husarčiková 20; po třetinách: 0:0, 2:0, 0:3;
Komentář domácích Hýsek Martin (Trenér):
Teď mě nezajímá nic jiného než zdravotní stav Verči, protože to zranění nevypadá vůbec dobře, děkujeme za zápas.
Komentář hostů Gattnar Vít (Asistent trenéra):
Dnes dvě třetiny jsme taktizovali jako včera. Ve třetí jsme vypustili tygřice a zápas otočily. Obrovská pochvala holkám za to jak šlapaly. Už dlouho říkám, že tým má potenciál, je potřeba jenom si to uvědomit a prodat to. Děkujeme soupeři za sympatickou hru. Zraněné hráčce přejeme brzké uzdravení.
60:00
Střely ve 3. části: 4:17
60:00
59:00
Timeout Florbal Chomutov
59:00
Vyloučen hráč #8 Barbora Vaňková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
58:33
Hra je neuvěřitelně napínavá, na míčku je stále někdo jiný a blíží se konec třetiny.
56:24
Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
55:38
Dobrý domácí blok.
53:21
Oba týmy efektivně bojují, ale zatím vedou hosté.
52:28
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #95 Eliška Dvořáková (2:3).
51:29
Těžké souboje u brány domácího týmu, naštěstí zůstává stav stejný.
50:42
Hra se v půlce třetiny začíná přelévat ze strany na stranu.
49:03
Domácí nedokázali využít své přesilové hry, ale pokračují.
48:37
Schoberová trefuje tyčku a míček následně letí ven z pole.
47:49
Veronika Bímová utrpěla těžké zranění, nyní se z toho zde zotavuje a domácí pokračují ve své přesilové hře.
47:03
Domácí mají přesilovou hru, ve které se snaží zvýšit na svém brankovém účtě.
46:51
Vyloučen hráč #85 Eliška Horáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
46:12
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #10 Nikola Hamerníková (2:2).
46:11
K dnešnímu utkání ze sportovní haly přihlíží okolo 85 diváků.
45:04
Hosté ve třetí třetině zaktivněli hru.
44:11
Těžký souboj o míček vyhrávají hosté.
42:26
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #21 Jana Prokšanová (2:1).
42:26
Hosté po dlouhých 42 minutách snižují na 2:1.
41:31
Domácí začínají druhou třetinu velmi opatrně.
38:42
Blíží se poslední minuta druhé třetiny a hosté se odhodlaně zrychlují.
36:29
Blíží se konec druhé třetiny a ve vedení jsou stále domácí.
35:09
Domácí se snažili vybojovat míček, ale posílají ho mimo hřiště.
33:25
Domácí tentokrát nedokázali využít své přesilové hry.
32:41
Hosté se v oslabení celkově drží převážně na míčku.
31:25
Vyloučen hráč #95 Eliška Dvořáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
30:42
Domácí se drží ve svém obranném pásmu, kde se chrání ve střelách hostů.
29:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #14 Simona Pilíková (2:0).
28:47
Velmi povedené střídání pro hostující tým, který dal čtyři střely, ale všechny mimo bránu.
27:14
Tóthová skvěle zblokovala střelu Dvořákové.
26:10
Hosté se respektivě snaží vyrovnat stav hry, ale domácí se drží na míčku.
24:21
Je to hektika! Hra nahoru dolu, přesné nahrávky, tvrdé souboje, ale žádné góly.
23:56
Rychlý přelév hry ze strany domácích na stranu hostů.
23:06
Hosté se pokoušejí vyrovnat, ale v útoku ztrácí míček.
22:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Schoberová, asistoval #14 Simona Pilíková (1:0).
22:11
Domácím se povedlo využít své přesilové hry a tak navyšují na stavu hry.
20:34
Vyloučen hráč #10 Nikola Hamerníková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
19:31
Probíhají těžké souboje, ale poslední minuta první třetiny se odehrávala převážně na straně domácího týmu.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:32
Pomalu se blíží konec první třetiny a hra je stále vyrovnaná 0:0.
16:14
Kamenická rozehrává za bránu a nabíhá si do útoku.
15:08
Domácím se útok nepovedl a tak ztrácí míček.
13:50
Hosté vytváří blokaci na středu, aby se domácí tým nedostál dál.
12:29
Šidlochová skvělá akcička a získává míček pro svůj tým.
11:14
Husarčiková se nenechala překvapit a míček odráží helmou mimo hřiště.
09:21
Ulčová si obehrává hráčky hostujícího týmu a dostává se ke střele na Husarčikovou.
07:44
Hráčky hostujícího týmu kombinují mezi sebou na území domácího týmu.
06:41
Oba týmy hrají ve čtyřech.
06:10
Vyloučen hráč #17 Petra Malecká družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
06:10
Vyloučen hráč #95 Eliška Dvořáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za držení.
05:46
Hosté nedokázali využít své přesilové hry a tak zůstává stav hry stejný.
04:46
Domácí si chrání prostor branky, do kterého se hostům nedaří dostat.
03:46
Vyloučen hráč #16 Jitka Tóthová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
03:46
Tóthová silná snaha zastavit střelu od Prokšanové, avšak rukou to být nemělo.
02:31
Vaňková před bránou hostujícího týmu se snažila prostřelit Husarčikovou, ale její střela byla zblokována.
01:54
Standartka domácích nevyšla dle plánu.
00:55
V průběhu prvního střídání dvě střely ze strany Chomutova.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Kamila Husarčiková; hráči v poli: Kristýna Zelená, Jana Prokšanová, Eliška Dvořáková, Laura Elena Voštiarová, Nikola Hamerníková
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lucie Brandejská; hráči v poli: Natálie Kamenická, Simona Chodurová, Simona Pilíková, Barbora Vaňková, Veronika Bímová