2:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - FBC Česká Lípa 5:4
4. Adéla Kyselová, 9. Adéla Kyselová, 29. Kateřina Vacíková, 50. Adéla Kyselová, 50. Lucie Brabcová - 6. Petra Pavlíková, 27. Tereza Seifrtová, 40. Tereza Seifrtová, 51. Petra Pavlíková; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Natálie Hassová 19 - Nikola Soukupová 14; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:1;
Komentář domácích Veselá Lucie (Trenér):
Tři body jsou doma, to je to podstatné. Utkání jsme zvládly odehrát i v malém počtu, bohužel na úkor kvality. Hra byla dost nahoru dolů, soupeřkám se dařilo nás dostávat pod tlak a díky tomu skórovaly. My jsme těžily z rychlých brejků, které byly postupem času nepřesné a nepodařilo se nám dát tolik branek. S velkým štěstím jsme udržely vedení a vyhrály. Děkujeme soupeřkám za dobrý zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér):
Soupeř vyhrál díky šesti rychlým protiútokům, kterým jsme nedokázaly zabránit. Z toho dal pět gólů. My jsme hrály dobře, bojovaly jsme, ale daly jsme málo gólů. Soupeři gratulujeme.
54:26
Vyloučen hráč #88 Petra Pavlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:48
Koubková ve 100% příležitosti minula balónek.
52:23
Dočkáme se ještě drama v podobě prodloužení nebo si Turnov pohlídá vedení?
50:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #28 Leona Lahoda (5:4).
49:49
Timeout FBC Česká Lípa
49:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #20 Lucie Brabcová, asistoval #33 Adéla Kyselová (5:3).
49:12
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #23 Kateřina Vlková (4:3).
47:30
Dalekonosná střela Vacíkové skončila těsně vedle.
41:45
Fišerová skvělým návratem zastavila Seifertovou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:9
40:00
39:46
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #13 Tereza Seifrtová, asistoval #88 Petra Pavlíková (3:3).
39:46
Seifertová ve výhodě prostřeluje Hassovou na zadní tyč.
38:44
Kyselová neukličkovala Pokornou.
34:11
Seifertová přestřeluje ve slibné příležitosti.
33:20
Závar před Hassovou končí odpalem Veselé.
32:31
Vyloučen hráč #23 Kateřina Vlková družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:31
Vlková si u mantinelu nevybíravým zákrokem vyšlápla na jednu ze svých soupeřek.
28:02
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Kateřina Vacíková, asistoval #23 Kateřina Vlková (3:2).
28:02
Dalekonosná střela Vacíkové doplachtila až za záda Soukupové.
26:54
26:54
Seifertová jakožto jednoznačně nejnebezpečnější hráčka České Lípy si našla míček a dostala ho za záda Hassové.
25:55
Brilantní zákrok Hassové proti Pokorné.
25:13
Hassová vyrazila před sebe, míčku se ujala Vlková která své solo přes celé hřiště zakončila nepřesnou střelou.
24:10
Fišerová se rve jako lev.
20:26
Od úvodu na míčku Česká Lípa, pozornost Hassové vyzkoušela Pokorná.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:9
20:00
19:39
Soukupová si našla i ukrytou střelu Vacíkové a zalepila ji v rukavicích.
19:00
Soukupová vykryla střelu Veselé na bližší tyč.
17:44
Seifrtová znovu ve velké příležitosti netrefila ideálně balonek.
16:26
Vlková teď pomohla Hassové s odklizením míčku z předbrankového prostoru.
14:35
Minářová krásným zákrokem zastavila protiútok 2 na 1.
11:32
Koubková zpět na hřišti, Turnov skvěle odbránil oslabení ve kterém hosty k ničemu nepustil.
09:32
Vyloučen hráč #4 Tereza Koubková družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
09:32
Zákrok za hranou nezůstal bez povšimnutí rozhodčích.
08:37
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #10 Kateřina Vacíková (2:1).
08:37
Výstavní rána značky Kyselová pod horní tyčku vrací domácím vedení.
07:11
Seifrtová ve 100% příležitosti minula balonek.
05:28
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #13 Tereza Seifrtová (1:1).
05:28
Po zmatečné situaci v brankovišti domácích se k odrazu dostala Pavlíková a překonává ležící Hassovou.
03:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #20 Lucie Brabcová (1:0).
03:22
Konečně to tam spadlo! Kyselová krásnou střelou překonává Soukupovou.
03:07
Veselé ve slibné příležitosti sjela střela z čepele.
01:42
Kyselová šly s Brabcovou samy na Soukupovou. Kyselová to vzala na sebe, ale Soukupová její zaměr vystihla a chytá skvělým zákrokem.
00:42
Seifrtová a její pokus sražený Vacíkovou mimo ohrožení Hassové.
00:01
Utkání bylo ve velmi komorné atmosféře zahájeno, buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Aneta Pokorná, Markéta Cháberová, Leona Lahoda, Tereza Seifrtová, Petra Pavlíková
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Natálie Hassová; hráči v poli: Kateřina Vacíková, Adéla Kyselová, Lucie Brabcová, Šárka Veselá, Kateřina Vlková