1:1
3:2
- : -

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - FBC Kutná Hora 5:3
5. Adéla Vrbková, 29. Johana Vejvodová, 41. Johana Vejvodová, 43. Kristýna Minářová, 52. Tereza Bočková - 38. Melánie Dubská, 44. Natálie Beranová, 54. Denisa Drahokoupilová; rozhodčí: Jan Máca - Jan Tomšů; vyloučení: 1:0 + Nikol Němcová 5; využití: 2:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Simona Werbynská 34 - Martina Miksová 19; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:2;
Komentář domácích Vondruška Jan (Trenér):
Vzhledem k naší důsledné obraně jsme soupeře nepouštěli do častých zakončení. V útoku se nám dnes dařilo, plnili jsme předem dané pokyny. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Chalupa Josef (Trenér):
Divácky velice atraktivní utkání, ve kterém jsme soupeře zasypali spoustu střel. Skvěle chytající golmanka soupeře si za svůj výkon zaslouží obdiv.
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
57:45
Timeout FBC Kutná Hora
53:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #21 Denisa Drahokoupilová, asistoval #38 Kateřina Moravcová (5:3).
51:20
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #8 Bára Procházková (5:2).
46:19
Útočnice hostí prošla obranou jako nůž máslem. Ovšem branku domácích netrefila
43:42
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Natálie Beranová, asistoval #12 Melánie Dubská (4:2).
42:29
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #38 Kristýna Minářová bez asistence (4:1).
40:55
Johanka opět vzala míček za půlící čárou a táhlou střelou rozesmutnila hráčky hostí! 3:1!
40:50
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #27 Johana Vejvodová, asistoval #33 Tereza Bočková (3:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:11
40:00
38:22
Vyloučen hráč #15 Nikol Němcová družstva FBC Kutná Hora na 5 minut za vysoká hokejka.
37:04
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská bez asistence (2:1).
33:00
Dračice zaťaly své drápy do soupeře a doslova ho ždímají!
32:25
Balonek lítá sem a tam po brankové čáře hostí, ale ne a ne tam spadnout!
29:00
Diváci bouří a ženou naše holky za dalším vítězstvím!
28:43
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #27 Johana Vejvodová, asistoval #99 Denisa Příhodová (2:0).
28:43
Nyní už to Johance vyšlo! Přihrávku od Denči Příhodové vyslala skoro z poloviny hřiště na branku. Golmanka hostí měla zakrytý výhled. Balonek viděla až ve své brance.
27:55
Nechci nic zakřiknout, ale zdá se, že Kutná Hora ne a ne najít recept, jak pokořit zformovanou obranu domácího celku
26:15
Musím pochválit moji asistentku na pozici zdravotníka, dnes plní své úkoly na 100%
24:48
Vynikající střela Terky Bočkové a ještě lepší zákrok golmanky hostí!
20:05
Kuriozní věc, rozhodčí trestají tým domácích prý za pozdní nástup na hřiště. To jsem ještě neviděl
20:00
Vyloučen hráč #12 Veronika Pavlovcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:14
20:00
17:15
Simča si velmi dobře postavila svoji svatyni! Zvoní tyč!
16:11
Opět střela hostí a opět Simča na svém místě!
15:00
Adél netrefuje prázdnou branku! Mohli jsme vidět doslova stejný gól jako v úvodu zápasu!
14:19
Střela Johy Vejvodové plachtila, plachtila, plachtila, až zapadla vedle horního rohu branky. Chybělo málo
12:15
Simča Werbynská zatím doslova trápí hráčky hostí!
06:10
V brance domácího týmu vidíme po dlouhé době Simču Werbynskou. Tímto ji zdravím a doufám, že její návrat přinese Dračicím 3 bodíky do tabulky!
04:57
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková, asistoval #33 Tereza Bočková (1:0).
04:57
Nádherná akce do prázdné branky!
03:53
První minuty ukazují, že dnes si oba týmy nedají ani metr hřiště zadarmo!
00:56
První střela domácích a pěkná jedovka! Autorkou byla Terka Bočková
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Máca a Jan Tomšů.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Nikola Knížová, Kateřina Moravcová, Denisa Drahokoupilová, Lucie Spěváčková, Sabina Labudová
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Denisa Příhodová, Bára Procházková, Adéla Vrbková, Nella Stašková, Tereza Bočková