2:1
0:0
- : -

Fbc Strakonice - FBC Štíři Č. Budějovice B 3:2pn
20. Adam Šperlín, 27. Vítek Mikeš, N Jan Janda - 2. Samuel Starčevský, 16. Samuel Starčevský; rozhodčí: Ondřej Kohnheiser - Lenka Morová; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Šimon Fric ? - Vojtěch Šrámek ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #83 Vojtěch Oulehla , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #23 Jan Janda a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #83 Vojtěch Oulehla a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #23 Jan Janda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #23 Jan Janda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #44 Luboš Homolka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #56 Patrik Schack , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #87 Dominik Burda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #8 Adam Šperlín , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:22
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
44:22
Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:00
Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
26:29
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš bez asistence (2:2).
25:19
Vyloučen hráč #64 Jaroslav Studenovský družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
19:38
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #7 Vítek Mikeš (1:2).
15:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #24 Samuel Starčevský bez asistence (0:2).
15:00
15:00
01:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #83 Vojtěch Oulehla (0:1).
01:30
Vyloučen hráč #8 Adam Šperlín družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.