1:4
1:2
- : -

Torpedo Havířov - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:12
2. Vojtěch Kolkop, 3. Matěj Pezda, 8. Vojtěch Mrowiec, 9. Vojtěch Mrowiec, 21. Vojtěch Mrowiec, 33. Jan Kocurek - 1. Matěj Vrátný, 2. Patrik Vykoupil, 4. Patrik Vykoupil, 5. Patrik Vykoupil, 6. David Heczko, 8. Matěj Vrátný, 13. Matěj Vrátný, 19. David Heczko, 21. Daniel Válek, 22. Matěj Vrátný, 32. Štěpán Liška, 35. Marek Zabral; rozhodčí: Matyáš Vašňovský - Matěj Veverka; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Tomáš Heczko ? - Matyáš Hartmann ?; po třetinách: 4:6, 1:4, 1:2;
36:00
34:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #34 Matěj Vrátný (6:12).
32:58
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #15 Jan Kocurek, asistoval #74 Daniel Hoffmann (6:11).
31:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Štěpán Liška bez asistence (5:11).
30:31
Vyloučen hráč #73 Vojtěch Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
21:36
Vyloučen hráč #25 Sebastien Mikulec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
21:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný bez asistence (5:10).
20:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec, asistoval #19 Matěj Pezda (5:9).
20:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #36 Daniel Válek bez asistence (4:9).
18:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko, asistoval #84 Jakub Mamula (4:8).
15:25
Vyloučen hráč #25 Sebastien Mikulec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #98 František Skořupa (4:7).
12:00
12:00
08:50
Vyloučen hráč #69 Oliver Niedoba družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
08:11
07:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #58 Sebastian Ryška (3:6).
07:44
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec, asistoval #74 Daniel Hoffmann (3:5).
06:37
Vyloučen hráč #98 František Skořupa družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
05:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko, asistoval #19 Nikolas Papazachariu (2:5).
04:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #98 František Skořupa (2:4).
03:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #65 Marek Zabral (2:3).
02:09
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #73 Vojtěch Mrowiec (2:2).
01:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #34 Matěj Vrátný (1:2).
01:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Vojtěch Kolkop bez asistence (1:1).
00:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matyáš Vašňovský a Matěj Veverka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Matyáš Hartmann; hráči v poli: Lukáš Holek, Oliver Niedoba, David Heczko, Sebastien Mikulec