3:1
3:2
- : -

TROOPERS MAH Košér C - Orel Dolní Bojanovice 8:5
6. Patrik Adámek, 12. Jan Skalický, 19. Tomáš Knotek, 20. Daniel Vindiš, 24. Ondřej Synek, 42. Jiří Šidla, 45. Patrik Adámek, 45. Jiří Šidla - 2. Filip Pazderka, 8. Filip Němec, 26. Filip Pazderka, 41. Filip Němec, 43. Filip Pazderka; rozhodčí: Petr Gál - Vítězslav Křivánek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Hellebrand ? - Dušan Štětka ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:2;
45:00
44:58
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #98 Jiří Šidla, asistoval #3 Daniel Vindiš (8:5).
44:26
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #97 Patrik Adámek, asistoval #2 Marek Hellebrand (7:5).
43:45
Timeout Orel Dolní Bojanovice
42:46
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #11 Filip Pazderka, asistoval #7 Adam Horňák (6:5).
41:19
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #98 Jiří Šidla, asistoval #97 Patrik Adámek (6:4).
40:36
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #16 Filip Němec, asistoval #14 František Jansa (5:4).
34:45
Vyloučen hráč #18 Jan Skalický družstva TROOPERS MAH Košér C na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
25:39
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #11 Filip Pazderka bez asistence (5:3).
23:12
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #88 Ondřej Synek, asistoval #18 Jan Skalický (5:2).
19:20
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #3 Daniel Vindiš, asistoval #97 Patrik Adámek (4:2).
18:18
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #32 Tomáš Knotek, asistoval #18 Jan Skalický (3:2).
15:00
15:00
11:04
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #18 Jan Skalický, asistoval #32 Tomáš Knotek (2:2).
07:25
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #16 Filip Němec, asistoval #15 Václav Němec (1:2).
05:41
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #97 Patrik Adámek, asistoval #19 David Ruber (1:1).
01:17
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #11 Filip Pazderka, asistoval #18 Jiří Košutek (0:1).