2:0
0:0
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - Snipers Třebíč B 5:6pn
12. Vojtěch Krejčí, 14. Šimon Zinek, 21. Kryštof Böhm, 38. Šimon Zinek, 40. Šimon Zinek - 5. Štěpán Janšta, 7. Štěpán Janšta, 16. Ondřej Pánek, 24. Štěpán Janšta, 30. Štěpán Janšta, N Ondřej Pánek; rozhodčí: Jan Pacal - Milan Novák; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Sebastian Pavlas ? - Daniel Čiháček ?; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #12 Ondřej Pánek a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč #14 Šimon Zinek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #66 Štěpán Janšta a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč #12 Ondřej Wiesner a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #12 Ondřej Pánek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč #14 Šimon Zinek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #58 Patrik Mladenov , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč #5 Vojtěch Krejčí , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
45:00
45:00
39:12
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #14 Šimon Zinek, asistoval #12 Ondřej Wiesner (5:5).
37:28
Vyloučen hráč #66 Štěpán Janšta družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
37:19
Timeout FBŠ Jihlava
37:19
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #14 Šimon Zinek, asistoval #11 Jáchym Pech (4:5).
35:18
Vyloučen hráč #69 Zuzana Vávrová družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:19
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #66 Štěpán Janšta, asistoval #56 Vojtěch Zmátlo (3:5).
23:07
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #66 Štěpán Janšta, asistoval #86 Jiří Marek (3:4).
20:05
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #3 Kryštof Böhm bez asistence (3:3).
15:32
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #12 Ondřej Pánek, asistoval #40 Jonáš Jansa (2:3).
15:00
15:00
13:26
11:09
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #5 Vojtěch Krejčí, asistoval #6 Martin Plašil (1:2).
06:46
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #66 Štěpán Janšta bez asistence (0:2).