6:0
9:0
- : -

FBC Mohelnice - Snipers Třebíč B 20:0
1. Matěj Bizek, 1. Štefan Bubela, 12. Matěj Bizek, 14. Jiří Šula, 17. David Nejezchleba, 24. Filip Heller, 28. Filip Heller, 28. Lukáš Zach, 31. Filip Heller, 37. Jiří Šula, 39. Lukáš Zach, 42. Michal Vaněk, 44. Martin Nitsche, 45. Lukáš Zach, 51. Adam Navrátil, 51. David Nejezchleba, 52. Josef Dočekal, 53. Filip Heller, 56. Štefan Bubela, 57. David Nejezchleba; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:4; využití: 3:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Dominik Hejný 31 - Tomáš Rambousek 17, Roman Kedroň 33; po třetinách: 5:0, 6:0, 9:0;
Komentář domácích Pudil Tomáš (Trenér):
Díky soupeři za odmakaný zápas až do konce, a přejeme mnoho štěstí do zbytku sezóny.
Komentář hostů Pařízek Josef (Trenér):
Domácí dnes dobře potrénovali na závěrečné boje. To, že jsme sem nejeli pro body jsem tušil. V první třetině už věděl. Ale krucy hyml hergot krucaj element, že dostaneme dvacet fiků....to jsem nečekal. Do této ligy opravdu nepatříme. Díky soupeři za slušný zápas a divákům za atmosféru.
60:00
Střely ve 3. části: 25:10
60:00
56:57
Hejný opět epicky chytá střelu do prázdné.
56:30
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #45 Lukáš Zach (20:0).
55:16
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #5 Štefan Bubela, asistoval #46 Tomáš Pudil (19:0).
55:16
Pudil v rohu viděl rozběhnutého Bubelu, který se z jedničky nemýlí.
54:41
Vyloučen hráč #86 Martin Žák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za hrubost.
52:51
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #16 Matěj Bizek (18:0).
52:51
Bizek poslal Hellera do úniku a ten se v souboji 1 na gólmana nemýlí.
51:25
Vyloučen hráč #8 Petr Graclík družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
51:12
Valigura se zmocnil odraženého míčku a nahrál na odkrytého Dočekal, který dává svůj premiérový gól.
51:11
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #10 Josef Dočekal, asistoval #86 Jiří Valigura (17:0).
50:31
Nahrávka, střela, gól.
50:30
Timeout FBC Mohelnice
50:30
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #65 Tomáš Šalda (16:0).
50:05
Graclík v rohu hřiště crossově viděl Navrátila a ten omylem trefil branku.
50:04
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #8 Petr Graclík (15:0).
49:24
Dočekal se ocitl sám před brankářem. Kedroň však jeho střelu na přední tyč přečetl.
46:59
Dnešní utkání na MSH Mlýnské sleduje 62 diváků. Děkujeme!
44:46
Heller v rohu hříště viděl volného Zacha, který míček zatáhl a nekompromisně vystřelil.
44:45
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #37 Filip Heller (14:0).
43:41
Navrátil si naběhl s míčkem na střed. Avšak místo nahrávky na volného Bubelu se rozhodl střílet  mimo bránu.
43:13
Timeout Snipers Třebíč B
43:13
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #18 Martin Nitsche, asistoval #87 Jiří Šula (13:0).
42:47
Zachova střela zblokována Susou.
41:38
Štefan poslal po lajně Vaňka, který nabil a vystřelil.
41:37
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #5 Štefan Bubela (12:0).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 30:8
40:00
39:35
Vyloučen hráč #15 Jaroslav Sedláček družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
38:28
Šalda našel volného Hellera u mantinelu, který se ze zátahu nemýlil.
38:27
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #65 Tomáš Šalda (11:0).
36:28
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #86 Jiří Valigura (10:0).
36:28
Střídání brankáře. Nový brankář #27 Roman Kedroň družstva Snipers Třebíč B
35:15
Heller z rychlého úniku orazítkoval tyč.
33:45
Šula rychle našel před bránou volného Dočekala, jeho střelu však neuvěřitelným zákrokem Rambousek chytá.
30:29
Bizek zastihl míček v rozehrávce Třebíče, rychle našel Zacha, který potrestal chybu hostí.
30:28
27:55
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #19 Jakub Weiss (8:0).
27:31
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #19 Jakub Weiss (7:0).
26:54
Omlouváme se za technické problémy. Nyní již můžete sledovat přenos utkání zde: https://youtu.be/uxWLsqxc9zA
25:14
Mohelnice už po páte netrefuje odkrytou bránu.
24:39
Susova dělovka těsně míjí šibenici.
23:48
Sedláček ukončil mohelnický press odstřelením míčku.
23:32
23:18
Buchtelova střela z mantinelu končí v boční síti.
21:30
Dočekalova střela ze zátahu končí těsně vedle šibenice.
20:33
Zach volný na středu, jeho střela nějakým způsobem končí nad bránou.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:13
20:00
19:59
Hra Třebíče momentálně odpovída hře mohelnického B-týmu, než co Mohelnice dala rychlé tři góly a pak už si jen zkoušela nové kombinace. Dokonce vidíme se rozběhávat hráče mohelnické rezervy.
19:38
Hejný chvíli nevědel, kde má míček. Kubíček však situaci zachránil a míček odpálil do bezbepčí.
17:55
Mohelničtí útočníci si zahráli pozemský baseball a spíše už zkouší různé možnosti gólů.
16:32
Rychlá kombinace mohelnických hochů končí nekompromisně v bráně hostí.
16:31
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #16 Matěj Bizek (5:0).
16:01
Vyloučen hráč #3 Josef Pařízek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za hrubost.
15:49
Nejezchleba se za bránou freestylově otočil a míček končí v bráně. Rozhodčí branku neuznává za hru vysokou holí.
13:47
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #65 Tomáš Šalda (4:0).
13:19
Zachova střela z první se odrazila od věže mohelnického kostela a končí za mantinelem.
12:32
Vyloučen hráč #3 Josef Pařízek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za špatné střídání.
11:55
Bubela rychlou crossovkou našel Navrátila, ten příklepem z jedničky přestřeluje bránu.
11:13
Rychlá kombinace Nejezchleba, Weideinger, Pudil končí těsně mimo bránu.
11:03
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #45 Lukáš Zach (3:0).
09:52
Kůs volný u mantinelu střílel po zemi do prázdné brány. Hejný skočil po střele a konečky prstů vyrazil míček mimo brankoviště.
08:11
Vyloučen hráč #8 Petr Graclík družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:01
Nestrojilovo nahození končí mimo bránu.
07:17
Pudilova dorážka backhandem končí na rameni Rambouska.
06:08
Volný Žák na středu, na Hejného však střela nestačila.
04:42
K volnému Pudilovi na středu dokutálel míček, na střelu po zemi byl Rambousek připraven.
03:29
Ačkoli se je Mohelnice v oslabení, je na míčku více aktivní.
03:03
Svoboda volný u mantinelu, Hejný střelu očekával.
02:16
Vyloučen hráč #18 Martin Nitsche družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
00:45
Bubela z mantinelu do prázdné.
00:44
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #5 Štefan Bubela, asistoval #8 Petr Graclík (2:0).
00:20
Weideinger se ocitl v střelecké pozici, brankář si však šibenici pohlídal.
00:07
Bizek z bully rychlou akcí.
00:06
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Tomáš Rambousek; hráči v poli: Josef Pařízek, Martin Susa, Kryštof Kůs, Jaroslav Sedláček, Adam Svoboda
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Dominik Hejný; hráči v poli: Jakub Weiss, Tomáš Šalda, Matěj Bizek, Lukáš Zach, Filip Heller