3:3
3:5
- : -

TROOPERS Young Guns - FbC Aligators 9:8
4. Adam Zuščák, 8. Adam Zuščák, 12. Josef Eliáš, 16. Ondřej Navrátil, 17. Jakub Tylšar, 18. Adam Zuščák, 34. Dominik Kučera, 35. Jakub Tylšar, 36. Adam Zuščák - 18. Martin Žoužela, 20. Jan Jeřábek, 23. Matěj Stavělík, 30. Jan Jeřábek, 32. Lukáš Černý, 33. Lukáš Černý, 36. Jan Jeřábek, 36. Jan Jeřábek; rozhodčí: Jan Gistr - Filip Plaček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nela Kašpárková ? - Martin Zukal ?; po třetinách: 3:0, 3:3, 3:5;
36:00
35:58
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #24 Jan Jeřábek, asistoval #10 Matěj Stavělík (9:8).
35:27
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #24 Jan Jeřábek bez asistence (9:7).
35:03
Branku družstva TROOPERS Young Guns vstřelil #39 Adam Zuščák, asistoval #26 Josef Eliáš (9:6).
34:42
Timeout FbC Aligators
34:42
Branku družstva TROOPERS Young Guns vstřelil #50 Jakub Tylšar, asistoval #39 Adam Zuščák (8:6).
33:17
Branku družstva TROOPERS Young Guns vstřelil #25 Dominik Kučera, asistoval #16 Adam Slívko (7:6).
32:20
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #76 Lukáš Černý bez asistence (6:6).
31:44
Vyloučen hráč #26 Josef Eliáš družstva TROOPERS Young Guns na 2 minuty za hra bez hokejky.
31:24
Timeout TROOPERS Young Guns
31:24
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #76 Lukáš Černý, asistoval #10 Matěj Stavělík (6:5).
29:36
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #24 Jan Jeřábek bez asistence (6:4).
24:00
24:00
22:35
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #10 Matěj Stavělík, asistoval #24 Jan Jeřábek (6:3).
19:06
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #24 Jan Jeřábek bez asistence (6:2).
17:29
Branku družstva TROOPERS Young Guns vstřelil #39 Adam Zuščák, asistoval #16 Adam Slívko (6:1).
17:12
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #29 Martin Žoužela, asistoval #28 Jakub Havíř (5:1).
16:42
Branku družstva TROOPERS Young Guns vstřelil #50 Jakub Tylšar, asistoval #26 Josef Eliáš (5:0).
15:18
Branku družstva TROOPERS Young Guns vstřelil #7 Ondřej Navrátil bez asistence (4:0).
12:00
12:00
11:46
Branku družstva TROOPERS Young Guns vstřelil #26 Josef Eliáš, asistoval #39 Adam Zuščák (3:0).
07:18
03:46
Branku družstva TROOPERS Young Guns vstřelil #39 Adam Zuščák bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Gistr a Filip Plaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators:
00:00
Line-up domácích TROOPERS Young Guns: brankář: Nela Kašpárková; hráči v poli: Petr Gabrhel, David Kašpárek, Adam Zuščák, Adam Slívko, Jakub Tylšar