5:3
1:1
- : -

Fbc Topgal Šternberk - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:6
15. Martin Mikolajek, 16. Petr Marghold, 17. Martin Mikolajek, 22. Dominik Papica, 26. Jakub Repa, 26. Dominik Papica, 32. Dominik Papica - 6. Tomáš Ondřejka, 15. Jáchym Eliáš, 19. Jakub Vařecha, 29. Tomáš Ondřejka, 29. Matěj Novotný, 41. Štěpán Ludmila; rozhodčí: Ondřej Hošek - Martin Plaček; vyloučení: 3:3 + Štěpán Ludmila 5 + ČK1; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Filip Dvořák ?; po třetinách: 1:2, 5:3, 1:1;
45:00
43:48
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
43:48
Vyloučen hráč #78 Viktor Zatloukal družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za nesportovní chování.
43:48
Vyloučen hráč #61 Štěpán Ludmila družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 5 minut za nesportovní chování.
43:48
Vyloučen hráč #61 Štěpán Ludmila družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno do konce utkání.
40:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #61 Štěpán Ludmila bez asistence (7:6).
39:25
Trestné střílení družstva Fbc Topgal Šternberk neproměnil #21 Petr Marghold.
38:51
Vyloučen hráč #15 Martin Mikolajek družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:04
Vyloučen hráč #18 Tomáš Ondřejka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
34:23
Vyloučen hráč #61 Štěpán Ludmila družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:58
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #8 Dominik Papica, asistoval #44 Tomáš Fridel (7:5).
30:00
30:00
28:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #19 Matěj Novotný bez asistence (6:5).
28:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #18 Tomáš Ondřejka bez asistence (6:4).
25:24
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #8 Dominik Papica, asistoval #15 Martin Mikolajek (6:3).
25:09
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #23 Jakub Repa, asistoval #44 Tomáš Fridel (5:3).
21:49
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #8 Dominik Papica, asistoval #73 Pavel Kardaš (4:3).
20:34
Vyloučen hráč #78 Viktor Zatloukal družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání.
18:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #61 Štěpán Ludmila (3:3).
16:48
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #15 Martin Mikolajek, asistoval #21 Petr Marghold (3:2).
15:34
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #21 Petr Marghold bez asistence (2:2).
15:00
15:00
14:37
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #15 Martin Mikolajek, asistoval #69 Jakub Břečka (1:2).
14:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #31 Michal Malec (0:2).
06:47
Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
05:51
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hošek a Martin Plaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Dvořák; hráči v poli: Michal Malec, Jáchym Eliáš, Štěpán Ludmila, Jakub Vařecha, Tomáš Jančařík