1:2
2:2
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:5
14. František Malina, 23. Adam Bureš, 32. Lukáš Mühlfait, 35. Adam Bureš - 8. Marek Pleskač, 16. Adam Kos, 21. Matyáš Bláha, 36. Vojtěch Andrášek, 41. Marek Pleskač; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Ivan Dolejš 17 - Michal Norek 15; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:2;
40:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač z trestného střílení (4:5).
40:45
Pleskač zkušeně zavěsil a posílá Spartu do vedení
39:32
Bernat si osedlal golmana HB
35:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #29 Jakub Čech (4:4).
35:45
Dolejš předvedl dva vynikající zákroky, ale na dorážku Andráška už nestačil.
34:28
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #8 Adam Bureš bez asistence (4:3).
34:28
Bureš si nejdřív udělal celou obranu Sparty a pak to Norkovi poslal na zadní.
32:34
Zajímavá standartka pro HB.
31:13
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #8 Adam Bureš (3:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:7
30:00
29:02
Vyloučen hráč #8 Adam Bureš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
25:47
Vyloučen hráč #20 Jan Holas družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:54
Vyloučen hráč #88 Matěj Hlaváč družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
22:07
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (2:3).
22:07
Bureš vyslal totální kulomet z první a vymetl všechny pavučinky.
21:47
Vyloučen hráč #56 Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
20:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #7 Adam Kos (1:3).
20:21
Bláha trefuje prázdnou branku a zvyšuje vedení.
19:35
Norek podržel Spartu v poslední minutě
18:52
Dolejš zatím předvádí dobrý výkon
15:41
Vyloučen hráč #91 František Malina družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
15:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #95 Matyáš Bláha (1:2).
15:16
Rychlou brankou na začátku třetiny Sparta odskakuje na jednobrankové vedení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:4
15:00
13:15
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #91 František Malina, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (1:1).
13:15
Malina vyhulil totální víko a vyrovnává
11:59
Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:34
hra je vyrovnaná
07:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #95 Matyáš Bláha (0:1).
07:17
Pleskač se do prázdné nemýlil.
06:40
Někteří hráči to drží jako Slovák hokejku.
05:09
Wertheim po samostatném uníku v oslabení netrefil branku
04:47
Vyloučen hráč #10 Jakub Kárník družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:37
Šlosa svým návratem zastavil protiútok HB.
00:40
Havlíčkův Brod vstoupil aktivně do utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Ivan Dolejš; hráči v poli: Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart, Jakub Milichovský, Jan Holas, Adam Křepinský