1:3
1:3
- : -

BLACK ANGELS YONEX - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 4:8
4. Adam Štyler, 6. Jan Slosiarik, 22. Jan Slosiarik, 39. Ondřej Pecka - 2. Matěj Hlaváč, 4. Adam Křepinský, 18. Jakub Hart, 20. Adam Křepinský, 25. Adam Bureš, 32. Adam Křepinský, 36. Matěj Hlaváč, 45. Jakub Hart; rozhodčí: Filip Bollardt - Jan Gross; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Kryštof Pecka 22 - Ivan Dolejš 21; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:3;
45:00
Střely ve 3. části: 7:10
45:00
44:26
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Jakub Hart bez asistence (4:8).
44:26
Hart upevňuje vedení gólem do prázdné branky
42:15
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
38:57
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka bez asistence (4:7).
37:01
Černí Andílci se snaží nějak změnit skóre, ale moc se jim to zatím nedaří.
36:24
Timeout BLACK ANGELS YONEX
36:24
Vyloučen hráč #16 Lukáš Mühlfait družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
35:13
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #88 Matěj Hlaváč, asistoval #8 Adam Bureš (3:7).
31:19
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Křepinský, asistoval #8 Adam Bureš (3:6).
29:49
Vyloučen hráč #88 Matěj Hlaváč družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
24:35
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (3:5).
24:04
Hart ve velké šanci trefuje tyč.
22:14
zájímalo by mě, čím doma krmí Mühlfaitau, že běhá jako Usain Bolt
21:59
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #87 Jan Slosiarik, asistoval #14 Ondřej Dvořák (3:4).
19:47
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Křepinský, asistoval #20 Jan Holas (2:4).
19:47
Křepinský střelou na přední zvyšuje skóre už na 4:2
17:32
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Jakub Hart z trestného střílení (2:3).
03:57
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #87 Jan Slosiarik (1:2).
03:57
Černí andílci ale rychle odpovídají a snižují.
03:27
03:27
Krásná akce HB skončila golém
01:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Ivan Dolejš; hráči v poli: Matyáš Bohuslav Vidaillac, Adam Křepinský, Jakub Hart, Jakub Milichovský, Jan Holas