3:1
2:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Prague Tigers 6:2
5. Matyas Tykal, 20. Kryštof Ircing, 20. Václav Bistrý, 29. Michal Fuchs, 40. David Lácha, 45. Michal Fuchs - 14. Petr Kulvajt, 20. Petr Kulvajt; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Šimon Dubský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Lukáš Šimeček ? - Filip Češner ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:0;
45:00
Střely ve 3. části: 3:1
45:00
44:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs bez asistence (6:2).
43:59
Timeout Prague Tigers
40:20
Vyloučen hráč #91 Slavomír Trepera družstva Prague Tigers na 2 minuty za opakované přestupky.
39:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #70 David Lácha, asistoval #45 Michal Fuchs (5:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:2
30:00
28:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #70 David Lácha (4:2).
24:26
Vyloučen hráč #36 Marek Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
19:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #25 Václav Bistrý, asistoval #45 Michal Fuchs (3:2).
19:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #72 Kryštof Ircing, asistoval #18 Matyas Tykal (2:2).
19:09
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #60 Petr Kulvajt, asistoval #85 Simon Ščasný (1:2).
16:47
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Fritz družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání.
12:20
Táhlá střela znovu letěla na branku Slávie, ale tohle zatím nemá šanci na úspěch.
10:25
Tigers se snaží vyrovnat skóre, střely ale nejsou nebezpečné.
07:50
Plachtící střela Tigers přeletěla Šimečkovu branku.
06:41
Slávie obraz hry mění, Tigers se brání a Slávia buší na vrata. Zatím marně.
04:54
Tvorba hry Tigers moc nejde, Slávie hrozí z protiútoků.
04:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #18 Matyas Tykal, asistoval #36 Marek Fuchs (1:0).
04:00
Zatím je to spíš boj.
01:54
Rychlý Fuchs se do zakončení nedostal.
00:25
Tigers i Slavia se střídají na míčku. Zatím jsme šanci neviděli.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Šimon Dubský.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Filip Češner; hráči v poli: Vojtěch Fritz, Matěj Gross, Slavomír Trepera, Radek Šach, Adam Gere
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Lukáš Šimeček; hráči v poli: Adam Löwy, Adam Baxa, David Lácha, Michal Fuchs, Marek Fuchs