5:3
1:4
0:1

Florbalová akademie MB - BLACK ANGELS 7:8p
16. Marie Jirková, 22. Marie Jirková, 25. Daniela Švejdová, 32. Marie Jirková, 32. Viktorie Vacardová, 40. Barbora Pelcová, 58. Bára Klikarová - 24. Zuzana Kuchařová, 38. Vendula Kolkusová, 38. Veronika Říhová, 46. Zuzana Kuchařová, 47. Ema Košťálová, 50. Zuzana Kuchařová, 56. Zuzana Kuchařová, 65. Linda Fuchsová; rozhodčí: Jakub Procházka - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Klára Šimonová ? - Aneta Fryčová ?; po třetinách: 1:0, 5:3, 1:4, 0:1;
Komentář domácích Kovačík Jan (Trenér):
Ten kdo dnes přišel do haly, tak byl svědkem bojovného utkání. Dnes jsme vstoupili do utkání se zoodpovědnou poziční hrou a dařilo se nám jí plnit po celou dobu utkání. Bohužel jsme se v jedné chvíli utkání lekli vedení a dali soupeři prostor k vyrovnání skóre. Holkám patří velké děkuji za bojovnost. Děkuji soupeři za pěkné utkání.
Komentář hostů Fryč Pavel (Vedoucí):
Vyrovnaný zápas. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 2:9
64:21
64:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #73 Veronika Říhová (7:8).
64:21
Zápas nám končí nádhernou akcí dvě na nikoho od nahrávky Říhové až po zakončení Fuchsové. Šimonová tuto akci nemohla zachránit.
62:24
přihrávka po ose přes tři hráčky projela jako horký nůž máslem a vysílá Hermánkovou do situace, ale ta však nezpracovala míček
60:21
Hra se nám přesunula do prodloužení a zapisovateli se klepou ruce z toho, jak to všechno dopadne.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 23:24
60:00
59:54
Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny a od stolku organizátorů se ozývá zděšení s každým útokem bílých a tajení dechu s každým útokem červených.
57:19
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #38 Bára Klikarová, asistoval #64 Nikola Gumanová (7:7).
57:19
Gumanová nachází smysl v přihrávce na Klikarovou a ta ten smysl potvrzuje rozvlňením bílé sítě za zády Fryčové.
56:30
Zdvojení přes osu zastavuje zpětný běh Kikarové a rozhodčí přerušují hru, protože Vachulová se míčku zmocnila faulem.
55:01
Black Angels otáčí hru a atmosféra v hale díky divákům houstne. Rozhodčí zvládají všechny sitauce s grácií.
55:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #9 Denisa Vachulová (6:7).
54:24
Vyloučen hráč #13 Kateřina Skřivánková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
54:05
Děkujeme dívkám obou týmů za nádherný dynamický florbal, který můžeme sledovat.
52:58
Šimonová se šipkou vrhá po míčku a zachraňuje situaci.
51:28
Holky v bílém točí hru jako na kolotoči, ale Šimonová je připravená na vše, kromě faulu, který přišel nečekaně nohou od Hermánkové.
50:45
Rozhodčí přerušil brankovou situaci Black Angel po sekání Kuchařové.
50:09
Vyloučen hráč #7 Eliška Pivoňková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
49:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #3 Adéla Ficková (6:6).
48:37
Akademie se nenechala zahambit a M. Jirková si vzala míček do rohu na útočné polovině a pozvala si dvě bílé hráčky.
48:02
Black Angels ucítily šanci a pressují neskutečným způsobem.
46:24
Timeout Florbalová akademie MB
46:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová bez asistence (6:5).
46:01
Šimonová je bůh! Skokem z leva do prava zachraňuje bránu!
45:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (6:4).
45:20
Tým Black Angels začíná hrát tvrdší hru, ale rozhodčí jsou i na toto připraveni.
43:11
Francová si došla pro vrážení a rozehrává do útoku.
42:12
Z pravé strany hřiště zní hlas Marie Jirkové, kterým volá na svou sestru a žádá nahrávku, ta ovšem neprochází přes trio hráček v bílém.
40:43
Šimonová rychlím přesunem hlídá levou stranu svého síťkovaného království a maskou vyráží raketu Žitné.
40:16
Vacardová kombinuje v tlaku na útočné polovině, míček končí za mantinelem.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 22:25
40:00
39:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #77 Barbora Pelcová, asistoval #6 Marie Jirková (6:3).
39:48
Jirková nachází uplně volnou Pelcovou a ta uzavírá gólem do šatny druhou třetinu.
39:08
Další standartka v provedení BlackAngels končí v prvním bloku. Ze svého místa musím obranu Akademie za tyto bloky pochválit, protože jsou fenomenální.
38:47
Akademie ví, že konec druhé třetiny je blízko a ukliďnují si hru.
37:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Veronika Říhová, asistoval #31 Agáta Procházková (5:3).
37:37
Dvě rychlé branky vrhají BlackAngels zase zpět do zápasu.
37:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #16 Linda Fuchsová (5:2).
36:50
Podoláková vysílá jedovatou střelu, která míří na šibenici. Tam ji našla skvělým zákrokem Šimonová.
36:20
Obrana Mladé Boleslavi je odhodlaná nepustit žádnou střelu na Šimonovou.
34:52
Jedna Jirková si vstřelila hattrick, ta druhá skvěle bloku osu a zabraňuje další raketě od Procházkové.
34:06
Ukázkové zdvojení na ose u branky Akademie posílá hru do horního rohu a následně A. Jirková vysílá dlouho nahrávku do útoku.
31:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #7 Eliška Pivoňková (5:1).
31:48
Dvacet vteřin po hattricku M. Jirkové nahrává Pivoňková na střelu Vacardové a ta s ledovým klidem zvyšuje náskok Akademie.
31:28
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (4:1).
31:28
Marie Jirková sbírá nahrávku Skřivánkové, kompletuje hattrick a hala hází čepice na hrací plochu.
31:10
Rozhodčí se nenechali rozhodit ani jednou situací a dál skvěle korigují zápas. Děkujeme, hoši.
30:11
Dvě po sobě jdoucí standartní situace proti akademii končí v prvním bránicím hráči a hra se houpe mezi polovinami.
25:21
Divákům BlackAngels se nelíbí odvolaný trest rozhodčích, ale utkání pokračuje v plném počtu hráček.
24:28
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #44 Viktorie Vacardová (3:1).
24:28
Vacardová nachází Švejdovou ve volné pozici, ta si stahovačkou obhodila přibíhající hráčku a prosazuje se další brankou.
23:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #29 Anna Žitná (2:1).
22:30
Vyloučen hráč #23 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi.
21:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #19 Nela Bártová (2:0).
21:40
Jirková A. posouvá na Skřivánkovou, tu zastavuje mantinel, ale míček se dostavá do šnace, kterou využívá Bártová na nahrávku Jirkové M. a ta se znovu prosazuje do kasy BlackAngels.
20:22
Hned ze začátku druhé třetiny se opět vytahuje Šimonová a pohotovým zákrokem hasí další raketu od Fuchsové.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:24
20:00
19:31
Šimonová si připisuje další skvělý zákrok, který drží Boleslav ve vedení.
18:12
Sestry Jirkovi si nahodili balońek z obrany do útoky, bohužel méček sbírá Kuchařová a posílá BlackAngels do brankové situace. míček líže tyčku a vrací se do hry.
16:27
Sestra autorky branky, Adéla Jirková si kličkou prohazuje dvě soupeřky najednou a posílá akademii do útoku, kde si obrana BlackAngels pohlídala nahrávku na osu a hra se opět přesouvá.
15:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #7 Eliška Pivoňková (1:0).
15:21
Jirková sbírá odražený míček a otevírá utkání.
14:09
Boleslav zahnala BlackAngels za bránu a pod tlakem se snaží získat míček.
12:02
Volkálková pálí šanci BlackAngels na střed a přesouvá hru do útočné poloviny hřiště.
08:36
Šimonová skvěle brání svou kasu, s pomocí tyček zastavuje nejeden rychlý útok soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Procházka a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Aneta Fryčová; hráči v poli: Karolína Majerová, Denisa Vachulová, Linda Fuchsová, Adéla Kuchařová, Vendula Kolkusová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Klára Šimonová; hráči v poli: Eliška Pivoňková, Nela Bártová, Marie Jirková, Viktorie Vacardová, Daniela Švejdová