2:1
3:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:5
2. Terezie Lejbová, 11. Sára Bobková, 36. Lucie Bejčková, 37. Andrea Marková, 48. Daniela Lorencová, 56. Andrea Žižková, 56. Lenka Přerostová - 6. Klára Jasanová, 17. Michaela Hrubá, 35. Berenika Vrzalová, 51. Pavla Lišková, 58. Aneta Navrátilová; rozhodčí: Ondřej Horažďovský - Dominik Dolejš; vyloučení: 2 + Jitka Jedličková 5:2; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Anna Urbanová 23 - Magdaléna Valentová 20; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:2;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Na podzim v Praze byla šťastnější Sparta, dnes my. Výkon jako na houpačce, chvílemi jsme hráli jak chceme a umíme, chvílemi to byla nedisciplinovaná divočina. Poslední třetina od obou týmů velká bojovnost, diváci se asi nenudili. Díky soupeři za napínavý zápas.
Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér):
50 minut jsme vzhledem k okolnostem hráli spíše na vyčkávanou a snažili se využít šancí, které se naskytkly - což se nám relativně i dařilo. Tréninkový výpadek se bohužel v naší hře projevil menší trpělivostí a neklidu v zakončení. I přesto to dnes byl nadějný výkon.
60:00
Střely ve 3. části: 7:11
60:00
58:44
Střela Sparty akorát do bloku plzeňských obránkyň.
57:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Aneta Navrátilová, asistoval #37 Berenika Vrzalová (7:5).
57:21
Vrzalová B. prosvištěla hřištěm a přesně našla Navrátilovou, která měla lehkou práci s uklizením míčku do branky.
56:58
Domácí hráčky se drží s míčkem za brankou Sparty.
55:43
Hosté hrají v šesti.
55:42
Vyloučen hráč #44 Jitka Jedličková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 5 minut za sekání.
55:42
Po zásahu do hlavy Hrubé budou hrát hráčky Plzně do konce utkání ve čtvyřech.
55:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová bez asistence (7:4).
55:31
Přerostová se chopila míčku na ose hřiště a zvyšuje náskok Plzně.
55:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Andrea Žižková, asistoval #59 Andrea Marková (6:4).
55:11
Žižková poslala míček pod padající Pokornou.
54:15
Domácí v plném počtu.
52:50
Bobková se dostala ke střele, ale míček končí tečovaný mimo. Na míčku tedy pořád domácí.
52:24
Hrubá míří těsně mimo.
52:15
Vyloučen hráč #82 Anežka Matoušková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
50:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #89 Stela Lukovská (5:4).
50:27
Lišková se obtočila kolem tyčky a snižuje náskok Plzně na rozdí jediné branky.
50:21
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
50:16
48:16
Vyloučen hráč #45 Andrea Žižková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
47:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #95 Daniela Lorencová, asistoval #88 Andrea Košťálová (5:3).
47:42
Trpělivá kombinace domácích přinesla své ovoce v podobě gólu Lorencové !
46:58
Kombinace Sparty končí v rohu vedle domácí branky.
46:13
Hosté v plném počtu.
45:43
Jasanová nevyužívá šanci.
45:18
Domácí kombinují k žádné nebezpečné šanci se zatím nedostali.
44:51
Rychlý únik hostujího týmu končí standartkou v nebezpečné blízkosti od domáí branky.
44:38
Střela Binědové zblokována nad branku.
44:13
Vyloučen hráč #23 Pavla Lišková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
44:13
Další přesilová hra v podání domácího týmu.
43:07
Vrzalpová hledala Hrubou, ta ale tentokrát promáchla.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:12
40:00
36:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #59 Andrea Marková, asistoval #79 Victoria Binědová (4:3).
36:07
Rychlý gól Plzně přidává Marková, která byla konečně úspěšná.
35:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková, asistoval #9 Karolína Vostracká (3:3).
35:59
Vostracká našla Bejčkovou a ta z půlky posílá neomylně míček do branky Pokorné.
34:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #84 Michaela Hrubá (2:3).
34:24
I na druhé straně Lišková sama před Urbanovou neúspěšná.
33:59
Vrzalová B. míří těsně nad branku Plzně.
32:28
Marková sama v úniku neprostřeluje Pokornou.
29:15
Marková promáchla před Pokornou a míček končí v rohu.
28:59
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
28:47
Ljachová dvakrát v rychlém sledu zkouší dostat míček za záda Urbanové.
27:04
Vrzalová E. prověřuje pozornost Urbanové.
26:08
Bobková hledala nabíhající Lejbovou, ta ale netrefuje míček.
25:06
Střela Jasonová se zasekla už u plzeňských obránkyň.
23:20
Kopřivová míří těsně nad branku.
21:43
Bejčková se vytáčí z rohu na její střelu byla ale Pokorná připravená.
17:25
Ljachová doráží střelu Hrubé, ale Urbanová instiktivně míček vyráží.
16:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Hrubá, asistoval #23 Pavla Lišková (2:2).
16:46
Vrzalová našla Hrubou a ta tentokrát mířila přesně.
16:02
15:47
Matoušková našla Lorencovou před brankou, té bphužel míček skočil a nepodařilo se jí ideálně zakončit.
14:55
Hrubá v úniku trefuje břicho Urbanové. Akce končí faulem na MAškovou takže u míčku jsou opět domácí.
14:02
Vyloučen hráč #79 Viola Kratochvílová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
14:02
Po faulu na Matouškovou, která vyvážela míček, uvidíme první přesilovou hru utkání.
10:33
Bobková přesně trefuje růžek branky hostů.
10:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #2 Sára Bobková, asistoval #4 Michaela Mašková (2:1).
09:33
Lišková nedostala míček k brance přes bránící Kopřivovou.
06:45
Vrzalová zkouší střelu ze středu, ale přes všechny nohy co se v tu dobu pohybovaly před Urbanovou, se k plzeňské golmance míček ani nedostal.
05:57
Mašková od pravého mantinelu prověřuje pozornost golmanky hostů.
05:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #13 Klára Jasanová, asistoval #23 Pavla Lišková (1:1).
05:08
Jasanová vyrovnává střelou z úhlu.
04:40
Střelu Kopřivové z dálky vyráží Pokorná.
03:44
Hrubá rychla zakončuje beckhandem, ale nedaří se jí trefit míček přesně a tak končí mimo hřiště.
03:12
Domácí jsou zatím více na míčku.
01:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #42 Terezie Lejbová, asistoval #44 Jitka Jedličková (1:0).
01:17
Během tohoto střídání si Plzeň vytvořila několik šancí, úspěšnou střelu vyslala na branku Lejbová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Horažďovský a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Eliška Vrzalová, Michaela Hrubá, Veronika Ljachová, Denisa Vajdlová, Berenika Vrzalová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Michaela Mašková, Andrea Košťálová, Lenka Přerostová, Daniela Lorencová