0:3
- : -
FBC SLAVKOV

VSK VUT Skurut Hai Brno - FBC SLAVKOV 7:9
6. Michal Repko, 12. Tomáš Fanta, 13. Tomáš Fanta, 17. Denis Ligas, 21. Michal Repko, 23. Tomáš Fanta, 26. Dávid Danaj - 5. Jan Trávníček, 8. Tomáš Fanta, 11. Jakub Lovas, 14. Dominik Horák, 27. Michal Šopík, 29. Radim Kroupa, 32. Michal Drápal, 36. Dominik Horák, 42. Jan Trávníček; rozhodčí: Vojtěch Cigl - Filip Havlík; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Bohumír Fajt ? - Jan Šícha ?, Ondřej Horák ?; po třetinách: 3:4, 4:2, 0:3;
42:29
Timeout VSK VUT Skurut Hai Brno
41:10
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #19 Jan Trávníček bez asistence (7:9).
35:06
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #94 Radim Kroupa (7:8).
31:52
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #7 Michal Drápal, asistoval #12 Jakub Holomek (7:7).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #69 Ondřej Horák družstva FBC SLAVKOV
30:00
30:00
28:35
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa, asistoval #11 Ondřej Kuchta (7:6).
26:08
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #48 Michal Šopík, asistoval #19 Jan Trávníček (7:5).
25:47
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #39 Dávid Danaj, asistoval #8 Tomáš Fanta (7:4).
25:13
Vyloučen hráč #48 Michal Šopík družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:25
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #8 Tomáš Fanta, asistoval #39 Dávid Danaj (6:4).
20:51
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #94 Michal Repko bez asistence (5:4).
16:15
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #90 Denis Ligas, asistoval #8 Tomáš Fanta (4:4).
15:00
15:00
13:40
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák bez asistence (3:4).
12:26
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #8 Tomáš Fanta bez asistence (3:3).
11:32
10:32
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #14 Jakub Lovas, asistoval #7 Michal Drápal (1:3).
07:21
Vlastní branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #8 Tomáš Fanta (1:2).
05:55
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #94 Michal Repko, asistoval #90 Denis Ligas (1:1).
04:57
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #19 Jan Trávníček, asistoval #88 Dominik Horák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cigl a Filip Havlík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLAVKOV:
00:00
Line-up domácích VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Bohumír Fajt; hráči v poli: Denis Ligas, Matěj Urbánek, Dávid Danaj, Michal Repko, Tomáš Fanta