1:1
1:1
- : -

Shooters Beta - Bulldogs Brno B 3:3
10. Dominik Res, 18. Samuel Zeman, 38. Dominik Res - 14. Kristýna Pospíšilová, 28. Jan Hušek, 41. Radim Fila; rozhodčí: Vítězslav Křivánek - Ladislav Plachý; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Schiedek ? - Ondřej Věžník ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1;
45:00
44:26
Timeout Shooters Beta
40:39
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #10 Radim Fila bez asistence (3:3).
37:13
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #21 Dominik Res, asistoval #20 Matěj Pittermann (3:2).
34:18
Vyloučen hráč #11 Libor Urbánek družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:22
Vyloučen hráč #56 Zdeněk Studený družstva Shooters Beta na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:50
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #26 Jan Hušek, asistoval #10 Radim Fila (2:2).
17:11
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #3 Samuel Zeman, asistoval #21 Dominik Res (2:1).
15:00
15:00
13:44
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #69 Kristýna Pospíšilová, asistoval #14 David Uhříček (1:1).
12:10
Vyloučen hráč #12 Denis Krejčí družstva Shooters Beta na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:08
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #21 Dominik Res, asistoval #12 Denis Krejčí (1:0).
06:30
Rous zpracoval balónek jak Thierry Henry v baráži proti Irsku, ale tentokrát si toho rozhodčí všimli.
06:04
Vedle, není Fríďa jako Fríďa ;)
00:01
Stále platí nabídka, po zaslání DMS ve tvaru DMS BUBLINA 30 na číslo 87 777 („Nebuď sám!“ Podporujeme mladé bojovníky s onkologickou nemocí.) Vám zahrajem na hale písničku na přání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vítězslav Křivánek a Ladislav Plachý.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno B: brankář: Ondřej Věžník; hráči v poli: Jan Šimeček, Jan Przeczek, Michal Fila, Jan Hušek, Radim Fila