1:1
4:4
- : -

FBC Slušovice - 1. AC Uherský Brod 5:8
22. Michal Řezník, 34. Tomáš Rapant, 36. Daniel Plšek, 37. Michal Ševčík, 44. Miroslav Šefl - 12. Michael Kovařík, 13. Zdeněk Krajčovič, 15. Robert Brnula, 18. Josef Vintr, 31. Zdeněk Krajčovič, 39. Robert Brnula, 42. Zdeněk Krajčovič, 44. Zdeněk Krajčovič; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Klučka ? - Zbyněk Šlahůnek ?; po třetinách: 0:3, 1:1, 4:4;
45:00
43:25
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #16 Miroslav Šefl, asistoval #24 Tomáš Rapant (5:8).
43:00
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil #15 Zdeněk Krajčovič, asistoval #11 Zdeněk Kostelník (4:8).
41:11
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil #15 Zdeněk Krajčovič, asistoval #44 Josef Halík (4:7).
38:03
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil #19 Robert Brnula, asistoval #6 Michael Kovařík (4:6).
36:58
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #33 Michal Ševčík bez asistence (4:5).
35:36
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #44 Daniel Plšek, asistoval #16 Miroslav Šefl (3:5).
34:24
Vyloučen hráč #15 Zdeněk Krajčovič družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
33:15
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #24 Tomáš Rapant, asistoval #33 Michal Ševčík (2:5).
30:45
30:00
30:00
21:37
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #9 Michal Řezník bez asistence (1:4).
17:19
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil #9 Josef Vintr, asistoval #15 Zdeněk Krajčovič (0:4).
15:00
15:00
14:10
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil #19 Robert Brnula, asistoval #8 Martin Bařinka (0:3).
13:03
Vyloučen hráč #9 Josef Vintr družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
12:18
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil #15 Zdeněk Krajčovič, asistoval #9 Josef Vintr (0:2).
11:27
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil #6 Michael Kovařík, asistoval #9 Josef Vintr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. AC Uherský Brod: brankář: Zbyněk Šlahůnek; hráči v poli: Josef Vintr, Martin Bařinka, Zdeněk Kostelník, Zdeněk Krajčovič, Michael Kovařík