0:3
0:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Bulldogs Brno 1:6
10. Jakub Polcar - 6. Lukáš Holásek, 9. Lukáš Holásek, 12. Jakub Tesárek, 18. Petr Úlehla, 18. Jakub Zachoval, 23. Lukáš Rada; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Šimon Netopilík ? - Richard Pejřil ?; po třetinách: 1:3, 0:3, 0:0;
36:00
24:00
24:00
22:35
Vyloučen hráč #98 Petr Úlehla družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:08
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Lukáš Rada, asistoval #34 Petr Vincenz (1:6).
17:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Jakub Zachoval, asistoval #55 Marek Mattes (1:5).
17:25
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Petr Úlehla, asistoval #99 Marek Pařenica (1:4).
12:00
12:00
11:22
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Jakub Tesárek, asistoval #88 Tomáš Holánek (1:3).
09:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jakub Polcar, asistoval #32 Kryštof Dohnálek (1:2).
08:23
Vyloučen hráč #35 Michal Trnka družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:18
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #85 Lukáš Rada (0:2).
05:46
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Richard Pejřil; hráči v poli: Jakub Tesárek, Marek Pařenica, Lukáš Holásek, Petr Vincenz, Lukáš Rada