2:1
4:1
- : -

FBC SLOVÁCKO - Snipers Třebíč modří 10:5
6. Matěj Klíma, 7. Richard Kovařík, 7. Richard Kovařík, 10. Kryštof Kučera, 14. David Valenta, 20. Richard Kovařík, 25. Richard Kovařík, 29. David Valenta, 31. David Valenta, 34. Richard Kovařík - 7. Patrik Mladenov, 8. Ondřej Svoboda, 12. Ondřej Pánek, 17. Ondřej Pánek, 26. Patrik Mladenov; rozhodčí: Filip Plaček - Tomáš Slabý; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Brázda ? - Tomáš Huml ?; po třetinách: 4:3, 2:1, 4:1;
33:44
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #99 Richard Kovařík bez asistence (10:5).
32:37
Vyloučen hráč #12 Ondřej Pánek družstva Snipers Třebíč modří na 2 minuty za držení.
30:55
Vyloučen hráč #6 Tomáš Krajča družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
30:33
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #28 David Valenta, asistoval #13 Kryštof Kučera (9:5).
29:18
Vyloučen hráč #66 Štěpán Janšta družstva Snipers Třebíč modří na 2 minuty za sekání.
28:09
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #28 David Valenta bez asistence (8:5).
25:50
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #58 Patrik Mladenov, asistoval #19 Matěj Skála (7:5).
25:17
Vyloučen hráč #12 Ondřej Pánek družstva Snipers Třebíč modří na 2 minuty za bránění ve hře.
24:48
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #99 Richard Kovařík, asistoval #18 Adam Bukvald (7:4).
24:00
24:00
20:17
Vyloučen hráč #66 Štěpán Janšta družstva Snipers Třebíč modří na 2 minuty za hrubost.
19:22
16:45
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #12 Ondřej Pánek, asistoval #50 Kvido Robotka (5:4).
13:11
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #28 David Valenta bez asistence (5:3).
12:00
12:00
11:50
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #12 Ondřej Pánek bez asistence (4:3).
09:30
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #13 Kryštof Kučera, asistoval #6 Tomáš Krajča (4:2).
07:54
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #39 Ondřej Svoboda, asistoval #50 Kvido Robotka (3:2).
07:32
Vyloučen hráč #3 Petra Mrázková družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za špatné střídání.
06:38
06:33
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #99 Richard Kovařík, asistoval #16 Matěj Klíma (3:0).
06:23
Timeout Snipers Třebíč modří
06:23
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #99 Richard Kovařík, asistoval #13 Kryštof Kučera (2:0).
05:32
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #16 Matěj Klíma, asistoval #55 Štěpán Abrahám (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Plaček a Tomáš Slabý.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč modří: brankář: Tomáš Huml; hráči v poli: Kvido Robotka, Ondřej Pánek, Oldřich Navrátil, Martin Vítek, Patrik Mladenov