4:1
3:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FbC Coyotes Jablunkov  9:2
3. Ondřej Škývara, 6. Josef Raška, 16. David Kusz, 18. Jonáš Juřík, 19. Josef Raška, 23. David Kusz, 26. Šimon Myslikovjan, 32. David Kusz, 33. Šimon Myslikovjan - 12. Matěj Čmiel, 16. Jonáš Kopačka; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Zelinková ? - Daniel Liss ?; po třetinách: 2:1, 4:1, 3:0;
36:00
35:35
Vyloučen hráč #16 Josef Raška družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hra na zemi.
32:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Šimon Myslikovjan, asistoval #3 David Kusz (9:2).
31:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 David Kusz, asistoval #16 Josef Raška (8:2).
25:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Šimon Myslikovjan, asistoval #5 Ondřej Škývara (7:2).
24:00
24:00
23:47
Vyloučen hráč #7 Matyáš Javorek družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za opakované přestupky.
22:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 David Kusz bez asistence (6:2).
18:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Josef Raška bez asistence (5:2).
17:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Jonáš Juřík, asistoval #16 Josef Raška (4:2).
15:40
15:04
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #4 Jonáš Kopačka, asistoval #5 Samuel Gargoš (2:2).
12:00
12:00
11:59
Vyloučen hráč #5 Ondřej Škývara družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za zdržování hry.
11:43
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #2 Matěj Čmiel, asistoval #8 Martin Sikora (2:1).
08:01
Vyloučen hráč #13 Jonáš Juřík družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:03
02:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Ondřej Škývara, asistoval #4 Šimon Myslikovjan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Daniel a Matěj Veverka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov :
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Lucie Zelinková; hráči v poli: Ondřej Škývara, Jonáš Juřík, Ondřej Dostál, David Kusz, Josef Raška