2:6
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - FBC Beerboys TJ Libina 2:14
27. Jan Krahulík, 39. Martin Ondra - 6. Miroslav Horváth, 8. Denis Blecha, 8. Tomáš Petržela, 10. Denis Blecha, 12. Lukáš Vrána, 12. Lukáš Vrána, 21. Tomáš Petržela, 26. Zdeněk Šenk, 32. Lukáš Vrána, 34. Denis Blecha, 35. Zdeněk Šenk, 35. Tomáš Čech, 39. Tomáš Petržela, 39. Lukáš Folwarczný; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Rybařík ? - David Švec ?; po třetinách: 0:6, 0:2, 2:6;
39:00
38:43
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #69 Lukáš Folwarczný, asistoval #81 Tomáš Petržela (2:14).
38:31
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #81 Tomáš Petržela, asistoval #44 Lukáš Vrána (2:13).
38:07
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #6 Martin Ondra, asistoval #65 Filip Boháč (2:12).
34:35
Timeout FBC Droždín
34:35
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #14 Tomáš Čech, asistoval #72 Stanislav John (1:12).
34:08
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #11 Zdeněk Šenk, asistoval #7 Miroslav Horváth (1:11).
33:11
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #77 Denis Blecha, asistoval #81 Tomáš Petržela (1:10).
32:18
Vyloučen hráč #44 Viktor Vinter družstva FBC Droždín na 2 minuty za hrubost.
32:18
Vyloučen hráč #69 Lukáš Folwarczný družstva FBC Beerboys TJ Libina na 2 minuty za hrubost.
31:25
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #44 Lukáš Vrána bez asistence (1:9).
27:19
Vyloučen hráč #69 Lukáš Folwarczný družstva FBC Beerboys TJ Libina na 2 minuty za sekání.
26:59
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #51 Jan Krahulík, asistoval #25 Vlastimil Roletzky (1:8).
26:00
26:00
25:52
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #11 Zdeněk Šenk, asistoval #77 Denis Blecha (0:8).
20:58
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #81 Tomáš Petržela, asistoval #69 Lukáš Folwarczný (0:7).
16:28
Vyloučen hráč #9 Tomáš Kotrla družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
11:26
11:15
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #44 Lukáš Vrána, asistoval #7 Miroslav Horváth (0:5).
09:20
07:38
07:16
05:16
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil #7 Miroslav Horváth, asistoval #11 Zdeněk Šenk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Beerboys TJ Libina:
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Jakub Rybařík; hráči v poli: Jan Krahulík, Martin Ondra, Tomáš Kotrla, Filip Boháč, Vlastimil Roletzky