1:0
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - IBK Bisons Přerov 9:1
2. Tomáš Gronych, 5. Martin Ondra, 6. Viktor Vinter, 11. Martin Ondra, 13. Viktor Vinter, 13. Jan Krahulík, 15. Martin Ondra, 21. Filip Boháč, 29. Tomáš Gronych - 22. Marek Havlíček; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Rybařík ? - Jaroslav Novák ?; po třetinách: 6:0, 2:1, 1:0;
39:00
33:08
Trestné střílení družstva FBC Droždín neproměnil #14 Tomáš Hanák.
28:40
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #18 Tomáš Gronych, asistoval #44 Viktor Vinter (9:1).
26:00
26:00
21:23
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #20 Marek Havlíček z trestného střílení (8:1).
20:04
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #65 Filip Boháč, asistoval #44 Viktor Vinter (8:0).
14:21
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #6 Martin Ondra, asistoval #9 Tomáš Kotrla (7:0).
13:00
13:00
12:41
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #51 Jan Krahulík, asistoval #25 Vlastimil Roletzky (6:0).
12:11
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #44 Viktor Vinter, asistoval #18 Tomáš Gronych (5:0).
10:05
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #6 Martin Ondra, asistoval #25 Vlastimil Roletzky (4:0).
05:10
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #44 Viktor Vinter, asistoval #14 Tomáš Hanák (3:0).
04:30
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #6 Martin Ondra, asistoval #65 Filip Boháč (2:0).
03:34
Vyloučen hráč #89 Vítězslav Jež družstva FBC Droždín na 2 minuty za špatné střídání.
01:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Bisons Přerov:
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Jakub Rybařík; hráči v poli: Filip Boháč, Vlastimil Roletzky, Jan Krahulík, Martin Ondra, Tomáš Kotrla