2:1
2:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň B - SPORT CLUB Klatovy 4:5
16. Marek Fuchs, 28. Marek Fuchs, 35. Jaromír Fait, 44. Martin Benda - 9. Adam Žežula, 23. Jan Baxa, 36. Lukáš Joachimsthaler, 37. Patrik Hrubý, 40. Adam Žežula; rozhodčí: Martin Štrunc - Lukáš Tomášek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Patrik Urban 15 - David Vácha 16; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 10:8
45:00
43:16
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň B
43:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #12 Martin Benda bez asistence (4:5).
39:55
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #97 Matyáš Hájek (3:5).
36:34
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #97 Matyáš Hájek (3:4).
35:25
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #91 Patrik Hrubý (3:3).
34:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #28 Jaromír Fait, asistoval #31 Lukáš Páník (3:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:7
30:00
27:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #45 Michal Fuchs (2:2).
25:28
Vyloučen hráč #93 Lukáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
22:36
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #8 Jan Baxa, asistoval #9 Jan Hais (1:2).
20:45
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B neproměnil #36 Marek Fuchs.
15:34
15:00
15:00
Střely v 1. části: 2:5
15:00
08:40
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Štrunc a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy: brankář: David Vácha; hráči v poli: Štěpán Žežula, Adam Žežula, Patrik Hrubý, Matyáš Hájek, Lukáš Joachimsthaler