3:1
4:1
- : -

SPORT CLUB Klatovy - Florbal Sokolov 8:3
11. Kryštof Hájek, 20. Adam Žežula, 27. Lukáš Joachimsthaler, 30. Adam Žežula, 35. Adam Žežula, 38. Adam Žežula, 39. Lukáš Joachimsthaler, 44. Adam Žežula - 10. Fathi Hedar, 27. Kryštof Majkus, 37. David Troller; rozhodčí: Filip Moravec - Luděk Lejba; vyloučení: 4:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: David Vácha 31 - Jan Trnka 15, Jan Trnka ?, Jan Trnka ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:1;
45:00
43:59
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (8:3).
43:04
Vyloučen hráč #17 David Troller družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
40:54
Vyloučen hráč #96 Kryštof Hájek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:22
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #40 David Vácha (7:3).
38:15
Vyloučen hráč #84 Michal Beran družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
37:58
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula bez asistence (6:3).
36:08
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #17 David Troller, asistoval #10 Fathi Hedar (5:3).
34:58
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #67 Matěj Chod (5:2).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Trnka družstva Florbal Sokolov
30:00
30:00
29:15
26:44
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #2 Kryštof Majkus bez asistence (3:2).
26:38
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler bez asistence (3:1).
24:49
Vyloučen hráč #11 Jan Lazebník družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
20:27
Vyloučen hráč #67 Matěj Chod družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
19:32
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #97 Matyáš Hájek (2:1).
15:00
15:00
15:00
10:56
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #96 Kryštof Hájek, asistoval #36 Štěpán Žežula (1:1).
09:09
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #10 Fathi Hedar, asistoval #14 Vojtěch Kaňka (0:1).
04:22
Vyloučen hráč #36 Štěpán Žežula družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Moravec a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Jan Trnka; hráči v poli: Petr Koco, Fathi Hedar, Kryštof Majkus, Jakub Hofman, Lukáš Koutník
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: David Vácha; hráči v poli: Matěj Chod, Štěpán Žežula, Matyáš Hájek, Lukáš Joachimsthaler, Adam Žežula