1:2
2:2
- : -

SPORT CLUB Klatovy - FBC ROKYCANY 8:4
2. Jan Baxa, 4. Adam Žežula, 4. Jan Hais, 7. Patrik Hrubý, 12. Lukáš Joachimsthaler, 23. Jan Baxa, 41. Adam Žežula, 43. Patrik Hrubý - 30. Petr Pařízek, 30. Zbyněk Hora, 35. Petr Pařízek, 40. Jiří Levý; rozhodčí: Dominik Bartoš - Václav Lauda; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 55; zásahy brankářů: David Vácha ?, Tomáš Paleček ?, David Vácha ? - Jakub Svoboda ?; po třetinách: 5:0, 1:2, 2:2;
45:00
42:47
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (8:4).
41:52
Timeout FBC ROKYCANY
40:27
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #97 Matyáš Hájek (7:4).
39:24
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #77 Petr Pařízek (6:4).
36:40
Střídání brankáře. Nový brankář #40 David Vácha družstva SPORT CLUB Klatovy
36:35
Vyloučen hráč #19 Zbyněk Hora družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
34:39
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Petr Pařízek, asistoval #64 Jiří Levý (6:3).
33:08
Vyloučen hráč #86 Václav Kolář družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:05
Vyloučen hráč #17 Ondřej Váně družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:28
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #19 Zbyněk Hora, asistoval #64 Jiří Levý (6:2).
29:13
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Petr Pařízek, asistoval #74 Jakub Potůček (6:1).
24:35
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Paleček družstva SPORT CLUB Klatovy
22:57
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #98 Jan Baxa, asistoval #9 Jan Hais (6:0).
21:53
18:35
Vyloučen hráč #9 Jan Hais družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:00
15:00
11:23
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #97 Matyáš Hájek (5:0).
06:52
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #94 Adam Žežula (4:0).
03:45
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #9 Jan Hais, asistoval #86 Václav Kolář (3:0).
03:13
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #91 Patrik Hrubý (2:0).
02:08
Vyloučen hráč #17 Ondřej Váně družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
01:15
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Bartoš a Václav Lauda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY:
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: David Vácha; hráči v poli: Štěpán Žežula, Patrik Hrubý, Matyáš Hájek, Lukáš Joachimsthaler, Adam Žežula