2:5
1:4
- : -

Florbal Sokolov - SPORT CLUB Klatovy 5:11
1. Jan Lazebník, 2. Petr Koco, 16. Daniel Bidař, 20. Vojtěch Kaňka, 37. Matyáš Pavelec - 7. Patrik Hrubý, 11. Adam Žežula, 21. Patrik Hrubý, 22. Patrik Hrubý, 22. Adam Žežula, 25. Adam Žežula, 28. Štěpán Žežula, 33. Adam Žežula, 36. Patrik Hrubý, 42. Jan Baxa, 43. Patrik Hrubý; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Razgyel ? - David Vácha ?; po třetinách: 2:2, 2:5, 1:4;
45:00
Střely ve 3. části: 11:11
45:00
43:28
Trestné střílení družstva SPORT CLUB Klatovy neproměnil #84 Michal Beran.
42:23
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #97 Matyáš Hájek (5:11).
41:29
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #6 Jan Baxa, asistoval #94 Adam Žežula (5:10).
36:01
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #13 Matyáš Pavelec, asistoval #2 Kryštof Majkus (5:9).
35:04
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý bez asistence (4:9).
32:44
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #91 Patrik Hrubý (4:8).
32:08
Vyloučen hráč #14 Vojtěch Kaňka družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za zdržování hry.
30:15
Vyloučen hráč #10 Fathi Hedar družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:8
30:00
27:34
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #36 Štěpán Žežula, asistoval #91 Patrik Hrubý (4:7).
24:34
21:49
21:18
20:48
Vyloučen hráč #21 Jan Sedlák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
20:10
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #94 Adam Žežula (4:3).
19:55
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #14 Vojtěch Kaňka bez asistence (4:2).
15:30
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #22 Daniel Bidař, asistoval #13 Matyáš Pavelec (3:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:7
15:00
10:18
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #97 Matyáš Hájek (2:2).
06:47
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #36 Štěpán Žežula (2:1).
05:35
Vyloučen hráč #6 Jan Baxa družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost.
05:35
Vyloučen hráč #2 Kryštof Majkus družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
02:30
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil #14 Vojtěch Kaňka.
01:31
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Petr Koco bez asistence (2:0).
00:56
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #11 Jan Lazebník, asistoval #13 Matyáš Pavelec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy: brankář: David Vácha; hráči v poli: Štěpán Žežula, Patrik Hrubý, Matyáš Hájek, Adam Žežula, Jan Baxa
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Vojtěch Razgyel; hráči v poli: Vojtěch Kaňka, Fathi Hedar, Matyáš Pavelec, Jan Lazebník, Jakub Hofman