1:2
0:5
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - SPORT CLUB Klatovy 1:11
28. Václav Müller - 1. Adam Žežula, 9. Jan Hais, 10. Adam Žežula, 15. Adam Žežula, 21. Jan Baxa, 25. Adam Žežula, 34. Václav Kolář, 34. Václav Kolář, 37. Jan Baxa, 40. Michal Beran, 41. Eduard Bastl; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 0:6; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Filip Šrámek ? - David Vácha ?; po třetinách: 0:4, 1:2, 0:5;
45:00
Střely ve 3. části: 15:12
45:00
40:30
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #39 Eduard Bastl bez asistence (1:11).
39:33
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #84 Michal Beran, asistoval #86 Václav Kolář (1:10).
36:45
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #6 Jan Baxa, asistoval #84 Michal Beran (1:9).
34:07
Vyloučen hráč #29 Lukáš Rom družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
33:43
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #86 Václav Kolář bez asistence (1:8).
33:16
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #86 Václav Kolář, asistoval #9 Jan Hais (1:7).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 18:6
30:00
29:14
Vyloučen hráč #36 Štěpán Žežula družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost.
28:21
Vyloučen hráč #86 Václav Kolář družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
27:09
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #94 Lukáš Fischer (1:6).
24:25
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #29 Lukáš Rom (0:6).
22:19
Vyloučen hráč #97 Matyáš Hájek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
20:22
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #6 Jan Baxa bez asistence (0:5).
15:39
Vyloučen hráč #39 Eduard Bastl družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:9
15:00
14:55
09:00
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #91 Patrik Hrubý (0:3).
08:58
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #9 Jan Hais, asistoval #96 Kryštof Hájek (0:2).
03:52
Vyloučen hráč #97 Matyáš Hájek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:42
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy: brankář: David Vácha; hráči v poli: Štěpán Žežula, Patrik Hrubý, Matyáš Hájek, Adam Žežula, Jan Baxa
00:00
Line-up domácích FBŠ Gorily Plzeň: brankář: Filip Šrámek; hráči v poli: Václav Müller, Adam Skounic, Marek Schober, Lukáš Fischer, Adam Čech