1:1
2:2
- : -

FBŠ Gorily Plzeň B - FBŠ SLAVIA Plzeň B 3:4pn
22. Petr Körner, 36. Jakub Vandák, 40. Petr Körner - 27. Michal Pomahač, 31. David Biněda, 43. Filip Sichinger, N Matěj Soukup; rozhodčí: Dalibor Berka - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Martin Lenárt 16 - Jiří Cisler 20; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #96 Matěj Soukup a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #71 Jakub Vandák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #88 Šimon Dubský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #22 Marek Firla , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #88 Šimon Dubský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #32 Jiří Trnka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #96 Matěj Soukup , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #96 Matěj Soukup a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #22 Marek Firla a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #71 Jakub Vandák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #32 Jiří Trnka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #79 David Biněda , ale gól nevstřelil.

50:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 9:7
45:00
42:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Filip Sichinger, asistoval #96 Matěj Soukup (3:3).
39:56
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #61 Petr Körner, asistoval #71 Jakub Vandák (3:2).
35:42
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #71 Jakub Vandák, asistoval #32 Jiří Trnka (2:2).
30:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #79 David Biněda, asistoval #88 Šimon Dubský (1:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:7
30:00
26:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #11 Michal Pomahač, asistoval #88 Šimon Dubský (1:1).
21:38
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #61 Petr Körner, asistoval #25 Matěj Zicho (1:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:5
15:00
13:00
Vyloučen hráč #78 Adam Tkadlec družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
10:29
Vyloučen hráč #25 Matěj Zicho družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za sekání.
04:34
Vyloučen hráč #90 Mikuláš Mazanec družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Berka a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň B:
00:00
Line-up domácích FBŠ Gorily Plzeň B: brankář: Martin Lenárt; hráči v poli: Tomáš Janouškovec, Marek Firla, Matěj Zicho, Petr Körner, Jakub Vandák