0:3
1:2
- : -

SK Jiskra Domažlice - FBŠ Gorily Plzeň B 3:5
1. Jakub Nechoďdomů, 13. Jan Tauer, 37. Milan Pivoňka - 17. Petr Körner, 28. Marek Firla, 29. Jan Felkl, 44. Jan Felkl, 45. Jan Felkl; rozhodčí: Jan Husák - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Jiří Blahník 14 - Martin Lenárt 23; po třetinách: 2:0, 0:3, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 9:5
45:00
44:33
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #69 Jan Felkl bez asistence (3:5).
43:40
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #69 Jan Felkl, asistoval #88 Jan Vadinský (3:4).
36:35
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #10 Milan Pivoňka, asistoval #33 Martin Andrle (3:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:8
30:00
28:42
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #69 Jan Felkl, asistoval #77 Jiří Mikeska (2:3).
27:38
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #22 Marek Firla, asistoval #71 Jakub Vandák (2:2).
25:33
Vyloučen hráč #11 Jakub Nechoďdomů družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
16:05
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #61 Petr Körner bez asistence (2:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:6
15:00
12:29
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #66 Jan Tauer, asistoval #20 Richard Prokš (2:0).
00:38
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #11 Jakub Nechoďdomů, asistoval #7 Dominik Vraštil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň B: brankář: Martin Lenárt; hráči v poli: Marek Firla, Tomáš Janouškovec, Jakub Vandák, Matěj Zicho, Petr Körner