1:0
2:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FB Hurrican Karlovy Vary 4:2
2. Anna Stará, 19. Anežka Kalašová, 33. Melánie Maliňaková, 33. Alena Krippelová - 32. Alexandra Natally Hájková, 38. Alexandra Natally Hájková; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Karolína Dřevová 19 - Klára Saxová 15; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:2;
39:00
Střely ve 3. části: 7:6
39:00
37:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #79 Alexandra Natally Hájková, asistoval #33 Denisa Nevšímalová (4:2).
32:47
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Alena Krippelová bez asistence (4:1).
32:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Melánie Maliňaková, asistoval #25 Anna Stará (3:1).
31:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #79 Alexandra Natally Hájková, asistoval #55 Karolína Nela Martínková (2:1).
26:00
26:00
Střely ve 2. části: 5:6
26:00
19:13
Vyloučen hráč #16 Kristýna Benešová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
18:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #28 Anežka Kalašová, asistoval #36 Jana Gaveleková (2:0).
13:00
13:00
Střely v 1. části: 7:9
13:00
01:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #25 Anna Stará, asistoval #21 Alena Krippelová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Karolína Dřevová; hráči v poli: Adéla Houdková, Melánie Maliňaková, Jana Gaveleková, Anna Stará, Alena Krippelová