2:2
4:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV B - Florbal Jirkov 10:8
10. Lukáš Jeníček, 11. Filip Truhlář, 13. Lukáš Pudil, 15. Filip Truhlář, 25. Lukáš Pudil, 28. Viktor Hocelík, 33. Jan Vitner, 35. Ondřej Tichý, 35. Tomáš Vaníček, 45. Ondřej Tichý - 4. David Dudek, 9. Ondřej Hlaváček, 9. Zbyněk Hlaváček, 18. Ondřej Hlaváček, 24. Zbyněk Hlaváček, 31. David Dudek, 35. David Dudek, 43. Filip Neumaier; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Pavel Váňa; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jiří Vybíral ? - Martin Tonka 19; po třetinách: 4:3, 2:2, 4:3;
45:00
Střely ve 3. části: 6:11
45:00
44:26
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #71 Ondřej Tichý, asistoval #25 Viktor Hocelík (10:8).
44:04
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV B
42:30
Timeout Florbal Jirkov
42:30
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #88 Filip Neumaier, asistoval #25 David Dudek (9:8).
34:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #77 Tomáš Vaníček bez asistence (9:7).
34:27
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #71 Ondřej Tichý z trestného střílení (8:7).
34:14
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #25 David Dudek bez asistence (7:7).
32:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #55 Jan Vitner bez asistence (7:6).
30:17
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #25 David Dudek, asistoval #6 Josef Náther (6:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:5
30:00
27:17
Vyloučen hráč #55 Jan Vitner družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B na 2 minuty za sekání.
27:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #21 Filip Truhlář (6:5).
24:07
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #42 Lukáš Pudil, asistoval #77 Tomáš Vaníček (5:5).
23:28
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #87 Zbyněk Hlaváček, asistoval #27 Jakub Adam (4:5).
19:50
Vyloučen hráč #27 Jakub Adam družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za sekání.
18:35
Vyloučen hráč #83 Petr Šefrhans družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B na 2 minuty za sekání.
17:00
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #28 Ondřej Hlaváček, asistoval #27 Jakub Adam (4:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:9
15:00
14:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #21 Filip Truhlář, asistoval #95 Lukáš Jeníček (4:3).
12:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #42 Lukáš Pudil, asistoval #46 Ondřej Krejčí (3:3).
10:23
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #21 Filip Truhlář, asistoval #46 Ondřej Krejčí (2:3).
09:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #95 Lukáš Jeníček bez asistence (1:3).
08:45
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #87 Zbyněk Hlaváček, asistoval #7 Martin Košťálek (0:3).
08:31
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #28 Ondřej Hlaváček, asistoval #87 Zbyněk Hlaváček (0:2).
03:23
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #25 David Dudek, asistoval #7 Martin Košťálek (0:1).
01:07
Vyloučen hráč #79 Lubomír Bouše družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jirkov: brankář: Martin Tonka; hráči v poli: Jan Minařík, Josef Náther, Martin Košťálek, Filip Neumaier, David Dudek