3:2
1:0
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Florbal TJ Kobylisy 8:7p
18. Michael Brabec, 19. Matěj Vošta, 25. Jaromír Täuber, 33. Vít Malý, 54. Václav Zábran, 57. Vít Malý, 58. Vojtěch Kuneš, 63. Jaromír Täuber - 19. Vojtěch Semerád, 26. Ondřej Kočí, 34. Tomáš Klouda, 35. Lukáš Panenka, 39. Jan Hrdlička, 42. Vojtěch Semerád, 55. Jan Hrdlička; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 4:5 + Radek Šindelář OS + Jan Hrdlička OS; využití: 2:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Bezděk 10 - Marek Paleček 32; po třetinách: 2:1, 2:4, 3:2, 1:0;
Komentář domácích:
Komentář domácích Tomáš Oliverius (Trenér): Z mého pohledu to musel být pro diváky nekoukatelné utkání, kdy viděli dobývání na jedné straně a vyhazování balónků na straně druhé. Bohužel to na náš výkon stačilo a i kvůli neproměneným přesilovým hrám jsme se museli až do konce zápasu strachovat o výsledek a soupeře dotahovat. Pro nás vydřené 2 body. Děkuji hráčům za zvládnutí závěru utkání a soupeři za fér hru.
Komentář hostů Malina Ctirad (Trenér):
My i kdyby jsme vedli o deset gólů, tak si to svýma kravinama, osobníma chybama a svojí nedisciplinovaností, která bohužel už přichází od těch nejzkušenějších hráčů, vždycky prohrajeme. Děkuji za zápas a gratuluji k výhře.
65:00
Střely v prodloužení: 1:0
62:37
64:59
Hráčemi dnešního utkání jsou #99 Paleček Marek a #75 Täuber Jaromír.
62:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #39 Václav Zábran (8:7).
57:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #39 Václav Zábran (7:7).
57:23
Vyloučen hráč #11 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:05
Situace na hřišti je v posledních minutách opravdu vyhrocená a hráčům přetákají nervy
56:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 Vít Malý, asistoval #62 Matěj Vošta (6:7).
54:26
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #8 Šimon Paldus (5:7).
54:26
Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy - osobní trest.
54:26
Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
54:17
Nový se dostal také ke krásné střele která skončila nad bránou
53:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #11 Vít Malý (5:6).
53:05
Domací bohužel nevyužívají přesilovou hru
50:55
Vyloučen hráč #47 Lukáš Panenka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
50:55
Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
41:02
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Vojtěch Semerád, asistoval #68 Tomáš Klouda (4:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:6
40:00
38:44
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (4:5).
38:39
Situace na hřišti se nám opět lehce vyhrocuje
37:56
Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy neproměnil #68 Tomáš Klouda.
35:59
Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy - osobní trest.
35:59
Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
34:48
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #16 Jan Hrdlička (4:4).
33:57
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #91 Adam Kropík (4:3).
32:42
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 Vít Malý, asistoval #30 Michael Brabec (4:2).
30:03
Vyloučen hráč #83 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
29:56
Hra se přesouvá ze strany na stranu a ani jeden z týmů nevyužívá situace
26:55
Plzeň bohužel nevyužívá standartní situaci
25:44
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí bez asistence (3:2).
24:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #11 Vít Malý (3:1).
18:46
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #22 Štěpán Plachý (2:1).
18:33
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Vojtěch Semerád, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:1).
18:11
Vyloučen hráč #15 Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
17:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #39 Václav Zábran (1:0).
16:30
Vyloučen hráč #13 Jan Faitenhanzl družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.