2:0
2:1
- : -

FBC Playmakers Prostějov - FBC TJ TATRAN LITOVEL 4:3
18. Martin Bouda, 22. Petr Heinisch, 28. Marek Bouda, 29. Marek Bouda - 5. Martin Skoupil, 6. Mojmír Vrba, 26. Milan Přidal; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Jiří Kroupa; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Filip Hrachovec ? - Jakub Novák ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 2:1;
36:00
35:45
Vyloučen hráč #12 Vítězslav Krajča družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za zdržování hry.
34:15
Vyloučen hráč #8 Michal Závodný družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:30
Vyloučen hráč #72 Petr Heinisch družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hrubost.
32:30
Vyloučen hráč #20 Vojtěch Špunda družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:18
Timeout FBC TJ TATRAN LITOVEL
28:05
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #69 Marek Bouda, asistoval #12 Vítězslav Krajča (4:3).
27:58
25:10
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #29 Milan Přidal, asistoval #15 Martin Skoupil (2:3).
24:00
24:00
22:07
Vyloučen hráč #7 Mojmír Vrba družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání.
21:41
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #72 Petr Heinisch, asistoval #10 Zbyněk Mráček (2:2).
17:42
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #28 Martin Bouda, asistoval #23 Václav Trčka (1:2).
16:20
Vyloučen hráč #13 Karel Mikulka družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání.
16:20
Vyloučen hráč #20 Vojtěch Špunda družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
05:35
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #7 Mojmír Vrba, asistoval #13 Karel Mikulka (0:2).
04:48
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #15 Martin Skoupil, asistoval #6 Jaroslav Nevrlý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ TATRAN LITOVEL: brankář: Jakub Novák; hráči v poli: Vojtěch Špunda, Lukáš Lachnit, Mojmír Vrba, Karel Mikulka, Milan Přidal
00:00
Line-up domácích FBC Playmakers Prostějov: brankář: Filip Hrachovec; hráči v poli: Martin Pekař, Radim Kravák, Marek Bouda, Zbyněk Mráček, Petr Heinisch