3:1
5:0
- : -

FBC Intevo Třinec B - FBC TIGERS PORUBA 9:1
7. Lukáš Tomiczek, 17. Lukáš Tomiczek, 19. Lukáš Tomiczek, 22. David Heczko, 28. Lukáš Tomiczek, 29. Šimon Czernek, 33. Ondřej Bajtek, 33. Lukáš Tomiczek, 34. Ondřej Bajtek - 14. Kryštof Čeporan; rozhodčí: Radim Richtár - Václav Šumšal; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Piško ? - Tomáš Beneš ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 5:0;
36:00
33:04
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #13 Ondřej Bajtek bez asistence (9:1).
32:38
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #68 Lukáš Marthaus (8:1).
32:07
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #99 David Boszczyk (7:1).
32:02
Vyloučen hráč #19 Pavel Mintěl družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:45
Vyloučen hráč #34 Tomáš Vicherek družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání.
28:58
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (6:1).
28:44
Halou se ozývá vřískot fanynek Poruby
27:45
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #7 Lukáš Tomiczek bez asistence (5:1).
21:07
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #21 David Heczko, asistoval #94 Jan Piško (4:1).
21:07
Třinec odskakuje Porubě už o tři goly.
18:22
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #23 Michal Martynek (3:1).
18:22
Třinecký útočník Tomiczek Lukáš vstřelil hattrick.
16:25
16:25
Míček končí v síti Poruby
15:28
Vyloučen hráč #5 Jákob Vajda družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání.
15:28
Budeme sledovat první přesilovou hru v podáni Třince
13:18
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #61 Kryštof Čeporan, asistoval #69 Filip Džubinský (1:1).
13:18
Filip Džubinský krásnou asistencí před bránou vybídl Kryštofa Čeporána k prvnímu golu Poruby
12:00
12:00
09:50
 O individuální přechod přes polovinu hřiště se zakončením se postaral Filip Džubinský.
06:52
06:52
Z nenápadné akce padá první kol ze strany Třince
05:55
Třinec tlačí na soupeře, většina zápasu se zatím odehráva v Třineckém útočném pásmu.