4:0
1:3
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 6:3
9. Adam Myslikovjan, 13. David Kusz, 17. Adam Myslikovjan, 19. Josef Raška, 19. Jonáš Juřík, 31. Jonáš Juřík - 25. Dominik Banetka, 33. Daniel Malucha, 33. Dominik Banetka; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Zelinková ? - Josef Štefánek ?; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:3;
36:00
32:55
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #52 Dominik Banetka, asistoval #78 Vojtěch Kozel (6:3).
32:01
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #24 Daniel Malucha, asistoval #2 Adam Gongol (6:2).
30:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Jonáš Juřík bez asistence (6:1).
24:35
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #52 Dominik Banetka bez asistence (5:1).
24:00
24:00
18:56
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Jonáš Juřík, asistoval #3 David Kusz (5:0).
18:39
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Josef Raška, asistoval #5 Ondřej Škývara (4:0).
16:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Myslikovjan, asistoval #7 Ondřej Dostál (3:0).
14:38
Vyloučen hráč #22 Vojtěch Pohludka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
12:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 David Kusz bez asistence (2:0).
12:00
12:00
08:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Myslikovjan, asistoval #16 Josef Raška (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Daniel a Matěj Veverka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek:
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Lucie Zelinková; hráči v poli: Ondřej Škývara, Jonáš Juřík, Ondřej Dostál, David Kusz, Josef Raška