1:2
1:1
0:0

Torpedo Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 6:5pn
2. Tomasz Grycz, 14. Alex Foltyn, 20. Martin Buják, 21. Tomasz Grycz, 58. Ondřej Kravčík, N Alex Foltyn - 10. Dominik Papica, 15. Milan Sousedík, 34. Michal Procházka, 35. Jakub Lejček, 51. Milan Sousedík; rozhodčí: Břetislav Staněk - Pavel Hála; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jakub Starzyk 23 - Alexandr Pujin 26; po třetinách: 3:2, 1:2, 1:1, 0:0;
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Vedoucí):
Dneska se odehrál klasický covid match na 2 lajny na obou stranách. Komu nevyšla druhá čárka šel hrát. To samozřejmě ovlivnilo kvalitu a tempo utkání. Na druhou stranu jsme po týdnu bez tréninku hráli docela s lehkostí a padaly i pěkné branky. Stále nás brzdí produktivita. Prodloužení a nájezdy jsou naše klasika a obávám se, že jinak už to letos nebude. Děkuji soupeři za fér utkání a divákům za návštěvu. Zdravím Kožucha.
Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér):
S Torpedem bychom mohli začínat rovnou prodloužením a tam si to na férovku rozdat. Teď vážně... remíza asi zasloužená, na obou stranách covidové ztráty. Škoda, že si to nemůžeme rozdat v plných sestavách, aby to bylo koukatelnější. Díky soupeřům a rozhodčím za férový zápas.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #66 Alex Foltyn a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #84 Martin Hadaš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #62 Štěpán Graf a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #7 Dominik Papica , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #52 Tomasz Grycz , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #12 Milan Sousedík , ale gól nevstřelil.
62:24
Grycz je dnes rozhodně nejrychlejší hráč na palubovce.
62:14
Starzyk vychytal možnost Otrokovic. Na míčku Torpedo.
61:49
Na míčku Otrokovice, Torpedo zatím pozorné.
60:30
Foltyn nedokázal proměnit obrovskou minelu jednoho z hráčů Otrokovic, který doslova nechal Pujina na holičkách.
60:19
Otrokovice na balónku.
60:05
Grycz okamžitě do útoku, našel crossovou příhrávkou Foltyna, který minul prázdnou bránu, mohlo být již rozhodnuto.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 13:12
60:00
59:59
Grycz netrefil konstrukci. Následuje prodloužení.
59:35
Škůrek se nedokázal procpat podél mantinelu mezi dvěma hráči.
58:40
Grycz měl nyní na lopatě rozhodující branku. Trefil pouze tyč.
58:07
Torpedo opět využívá velkého prostoru na středu hřiště.
57:21
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
57:21
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #37 Ondřej Kravčík, asistoval #29 Vojtěch Škůrek (5:5).
57:21
Jednoduchou práci měl Kravčík, pro Torpedo každopádně velice důležitou. V momentální chvíli bychom se po závěřečném hvizdu přesunuli do prodloužení.
56:52
Otrokovice si snaží udržet míček na svých holích. Zatím se jim to tuto třetinu velice daří. Torpedo téměř do žádně možnosti nepustili. A když ano, tak je Pujin podržel.
56:17
Starzyk teď několikrát po sobě dokázal zneškodnit pokusy hráčů z Otrokovic. Drží naděje Torpeda.
55:11
Otrokovice rozehrají z rohu na polovině Torpeda.
53:50
Baláž zachránil Starzyka od další inkasované brány. Z tohoto bloku si odnese nejspíše válečný šrám v podobě modřiny.
53:19
Torpedo se nedohodlo a rozehrálo příliš brzy. Zbytečně ztracený míček.
52:24
Otrokovice nyní mnohem víc aktivní. Torpedo spíše brání.
51:09
Warcholek donutil Koníčka k rychlému zatažení.
50:34
Torpedo rozehraje ve středním pásmu. O rozehrávku se postará Škůrek.
50:02
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #12 Milan Sousedík, asistoval #7 Dominik Papica (4:5).
50:02
Zaváhání Škůrka Sousedík dokázal potrestat.
49:39
Šanci, kterou si z rozehrávky Otrokovice vytvořili dokonal Lejček, který netrefil konstrukci.
49:23
Nyní rozehrajou na polovině Torpeda.
48:58
Otrokovice rozehrajou na vlastní polovině.
47:56
Pujin si může odfouknout. Míček skákal na hranici malého brankoviště a několik hráčů Torpeda se jej snažili dorazit. Rozhodčí zapískal útočný faul.
47:03
Otrokovice třetí třetinu rozhodně mají ze hry více, než z předešlých třetin.
46:22
Starzyk skvělým zákrokrem drží svůj tým.
45:43
Další tyč, která zachránila tentokrát Pujina.
44:42
Alex Foltyn dokázal vybojovat míček v rohu a posunout jej na Martina Bujáka.
43:47
Míček se většinu času zdržuje na polovině Torpeda, které se nedokáže dostat na polovinu soupeře.
42:41
Zatím velice opatrná hra obou týmů. Ani jeden nechce udělat chybu.
42:03
Od začátku třetí třetiny do utkání nakoukl i Warcholek.
41:25
Torpedo se pokusí opět rozehrát obklopit polovinu Otrokovic. Čas se ale krátí.
40:44
Grycz se pokusil zakončit z velkého úhlu. trefil pouze konstrukci.
40:01
Třetí úvodní buly získaly Otrokovice, míček ale odevzdali.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:7
40:00
39:59
Vyloučen hráč #34 Jakub Břečka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
39:56
Torpedo dohrává na míčku, po faulu jednoho z hráčů Otrokovic nastoupí do nové třetiny Torpedo s možností proměnit přesilovou hru.
39:18
Torpedo přežilo tuto přesilovou hru.
38:01
Otrokovice obklopují obrannou čtveřici Torpeda. Nedokázali se zatím dostat do středu.
37:18
Vyloučen hráč #37 Ondřej Kravčík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
37:18
Kravčík se dopustil faulu a Otrokovice si zahrají první přesilovou hru v dnešním utkání.
35:37
Již po několikáte dokázal Jandák najít zabíhajícího spoluhráče, kterého vystavil do velké možnosti skórovat.
34:49
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Jakub Lejček, asistoval #7 Dominik Papica (4:4).
34:49
Zatím všechny góly Otrokovic, které jsme mohli vidět byly z individuálních chyb hráčů Torpeda.
34:26
Otrokovice na vlastní polovině. Zatím se jim nedaří najít recept na přesun do útoku.
33:32
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #45 Michal Procházka bez asistence (4:3).
33:32
Václav Baláž nahrál na hůl Procházkovi, který neměl problém zakončit.
32:37
Škůrek si udělal výlet na polovinu Otrokovic, bránu však minul.
32:11
Vytvořenou šanci nedokázal využít Baláž, který trefil pouze Sousedíka.
31:13
Koníček pouze do hole Mervarta, Otrokovicím se nedaří rozehrát.
30:12
Torpedo nikam nespěchá, čekají na chybu soupeře.
29:52
Otrokovice se nedokáží řídit podle pravidel systému rozestavení, to hráčům Torpeda vytváří hodně možností.
27:58
Hra se pouze přesouvá z jedné poloviny na druhou, nic závratného se neděje.
27:27
Obrana Torpeda dnes pozorná, nepouštějí hosty do středu.
26:21
Starzyka opět zachránila tyč.
25:32
Hra se přelévá ze strany na stranu.
24:44
Grycz se opět dokázal dostat až před bránu, Pujin chytá.
23:35
Torpedo se dostalo do trojité šance. Nikdo nedokázal překonat Pujina.
21:43
Martin Buják se dostal s míčkem až před bránu, kde mu stopku ukázal Pujin.
20:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #66 Alex Foltyn (4:2).
20:25
Foltyn byl nyní ten, který našel volného Grycze. Takže účty jsou vyřízeny. Torpedo odskakuje do dvoubrankového vedení.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrálo Torpedo.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:5
20:00
19:46
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #47 Martin Buják, asistoval #66 Alex Foltyn (3:2).
19:46
Hezká souhra celého týmu vytvořila Martinovi Bujákovi skvělou střeleckou příležitost, kterou dokázal proměnit.
19:18
Oba týmy se hlásí k míčku, kvůli toho dojde k buly z rohu na polovině Torpeda.
18:15
Otrokovice zahodily svou možnost o útok dlouhým passem, který našel pouze obránce Torpeda.
17:38
Foltyn se nevypletl z obklopení dvou hráčů. Otrokovice se pokusí rozehrát.
16:15
Grycz se dostal za bránu Pujina a pokouší se najít jednoho ze svých spoluhráčů.
15:29
Torpedo rozehraje z vlastní poloviny, Otrokovice při pressu faulovaly.
14:06
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #12 Milan Sousedík bez asistence (2:2).
14:06
Škůrek zapomněl za svými zády míček, který si ihned pro sebe vzal Sousedík a z hranice velkého brankoviště nekompromisně zakončil.
13:35
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Alex Foltyn, asistoval #52 Tomasz Grycz (2:1).
13:35
Díky bojovnosti Grycze měl Alex Foltyn jednoduchou práci a to zakončit do prázdné brány.
13:09
Alex Foltyn trefil spojnici! Na druhý pokus mnohem lépe odehraná standardní situace.
13:02
Torpedo si opět vyzkouší rozehrávku z bezprostřední vzdálenosti Pujinovy brány.
12:44
Torpedu se vůbec nepovedla rozehrávka z hranice velkého brankoviště.
12:11
Baláž pokazil rozehrávku, vše pak ale napravil dobrým obranným zákrokem.